Новини

iPhone 11 Pro Max показав свої “нутрощі” на відео

Обговорення
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro Max

Ще до початку продажів флагманський iPhone 11 Pro Max вже встиг засвітитися на камеру і навіть стати учасником Фототесту. Але в’єтнамські блогери вирішили піти ще далі – в мережі з’явився перший ролик з розбиранням смартфона. Автори відео розповіли про реальну ємності акумулятора пристрою і наочно продемонстрували відмінності його внутрішньої компоновки від попередника.


Ключова відмінність внутрішньої компоновки смартфона від попередника – розмір і форма акумулятора. iPhone 11 Pro Max отримав L-подібний елемент живлення, виконаний у формі цілісного модуля: у XS Max він представляв собою два з’єднаних шлейфом прямокутника. Ємність АКБ новинки склала 3969 мАг проти 3174 у моделі минулого покоління. Автори ролика припустили, що автономність гаджета збільшиться не тільки через енергоефективності процесора A13, а й завдяки збільшеному розміру самого акумулятора.

Журналісти видання The Verge стверджують, що тестовий Phone 11 Pro Max в середньому продемонстрував від 12 до 14 годин роботи без підзарядки, а XS Max в тих же умовах протримався від 8 до 10 годин. Відео також продемонструвало, що Apple використовувала системну плату меншого розміру при виробництві новинки. Ймовірно, на такий крок компанія пішла, щоб звільнити більше місця для збільшогося в габаритах акумулятора і інших компонентів, включай потрійну камеру.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

OnePlus TV Q1 – перший телевізор компанії на 55 дюймів

В минуле

Характеристики нових iPhone 11 виявились гіршими ніж очікувалось

В майбутнє

Також буде цікаво