Новини

Lifecell представив ідеальний тарифний план, але не для всіх

Цього тижня діджитал-оператором lifecell була запропонована унікальна пропозиція – новий тарифний пакет «Залізна Двадцятка» вартістю 20 грн. на місяць. Але новинкою зможуть скористатися не всі – тариф доступний лише мешканцям 32 міст України. Як зазначають в компанії, поштовхом до створення пропозиції нового тарифного плану стало збільшення споживання мобільного трафіку, яке характерне для мешканців міст з середньою та невеликою кількістю населення.

Переваги нового тарифного плану

Новим регіональним тарифним планом передбачена максимальна вартість 20 грн. на 4 тижні, яка гарантовано триматиметься на усталеному рівні до 31 грудня 2020 року. Серед послуг, які пропонуються пакетом на 4 тижні варто визначити такі:

  • 10 ГБ Інтернету;
  • Можливість безлімітних розмов в мережі lifecell;
  • Надання 100 хвилин для дзвінків на номери інших операторів України (в тому числі і на міські телефони);
  • Можливість безлімітного доступу у Facebook, Instagram та Twitter;
  • Відправлення SMS-повідомлень за ціною 25 коп.

Регіони, у яких можливе підключення пакету

Новий тарифний план «Залізна Двадцятка» доступний для таких регіонів:

  • Західна Україна;
  • Південна Україна;
  • Східна Україна. 

З переліком міст, мешканці яких можуть користуватися новим тарифом, можна ознайомитися на офіційному сайті компанії за посиланням https://www.lifecell.ua/uk/mobilnij-zvyazok/taryfy/zalizna20

В інших містах даний пакет буде діяти лише до кінця доби, в яку був здійснений останній дзвінок в регіоні дії пакету. З початком нової доби користувачі зможуть послуговуватися стандартною тарифікацією, яка передбачає оплату за вихідні дзвінки в межах 60 коп./хв., 10 грн. за 250 МБ Інтернету (термін дії – 5 днів) та 25 коп. за відправлення одного SMS-повідомлення. 

Для замовлення наступного пакету послуг, якщо не закінчився термін попереднього, слід набрати *700# та «Виклик».


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button