Новини

Windows 10 після апдейту перестала впізнавати користувачів

Не минуло й трьох днів після перших повідомлень про проблеми з мережею після оновлення Windows 10, як в мережі був опублікований новий багрепорт. На цей раз проблеми виявилися навіть серйозніше «червоного екрану» : помилка виникає відразу після включення комп’ютера, і позбавляє користувачів можливості увійти в систему звичним способом.

Проблема пов’язана з тим же оновленням KB4515384 від 10 вересня для збірки 1903. За даними ресурсу AskWoody, в середньому три з чотирьох пристроїв, що працюють на Windows 10, зіткнулися з помилкою авторизації і неможливістю ввести PIN-код на екрані входу в систему.

«Установка накопичувального оновлення KB 4515384 призвело до того, що з чотирьох машин доступ до вводу PIN-коду був закритий на трьох. Видалення оновлення не допомогло, як і інші спроби відновити роботу системи. В якості тимчасового рішення можна видалити весь вміст папки C: \ Windows \ ServiceProfile \ LocalServices \ AppData \ Local \ Microsoft \ Ngc, і після перезавантаження PIN-код знову запрацює », – зазначив один з« постраждалих ».

Користувачі, які зіткнулися з вказаними наслідками оновлення, можуть скористатися наведеною вище інструкції. Всім іншим джерело рекомендує призупинити роботу центру оновлень Windows до виходу відповідних виправлень.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button