Новини

Samsung Galaxy S11 Plus з неймовірним корпусом на нових рендерах

Бюро по патентах і товарних знаках США (USPTO) видала компанії Samsung патент на розробку, що описує «електронний пристрій з рухомим гнучким дисплеєм».

Голландський ресурс LetsGoDigital допрацював схематичні ілюстрації з патенту до реалістичних рендерів, що дозволяють уявити, як буде виглядати подібний смартфон. На думку джерела, в такому форм-факторі цілком може бути виконаний вже Galaxy S11 Plus, дебют якого очікується на початку 2020 року. 

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

У складеному стані це досить компактний смартфон, який можна легко прибрати в кишеню. З боків смартфона йде металева рамка, яка трохи не доходить до верхньої межі. Верхня частина відкриває доступ до так званому екрану-водоспаду. 

Samsung Galaxy S11

Оскільки смартфон виконаний у форм-факторі слайдера, користувач може потягнути за верхню частину і висунути панель з дисплеєм вгору. Але вона не просто зрушується вгору, внизу при цьому з’являється додаткова частина екрану, яка раніше була згорнута. Різниця в розмірах екрану в розсунутому і складеному стані становить приблизно 25%.

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Бічна рамка не зрушується разом з дисплеєм і «водоспадна» частина екрану стає більше. Щоб такий екран можна було згорнути, його нижня частина звичайна плоска, тобто позбавлена ​​бокового заокруглення. 

Samsung Galaxy S11
Samsung Galaxy S11

Також в складеному стані на задній панелі не видно камер. Вони показуються при зсуві модуля з екраном вгору. Фронтальна камера виконана без зайвих викрутасів – просто у верхній кромці корпусу, без всякого роду вирізів. 


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button