Новини

Huawei Mate 30 Pro отримав “найскорострільнішу” камеру серед смартфонів

У Мережу просочилася зображення підставки, на якій демонструватиметься Huawei Mate 30 Pro в демонстраційній зоні офіційного заходу, запланованого на 19 вересня. Зазвичай на такі підставки наносять основні характеристики моделі, і в даному випадку все зроблено так само. Так що тепер у нас є чи не офіційне підтвердження характеристик смартфону.

Мабуть, найцікавіше тут – заявлена ​​швидкість серійної зйомки: цілих 7680 к / с. Вкрай сумнівно, щоб смартфон міг робити таку серію на повній роздільній здатності (а вона, на хвилиночку, становить 40 Мп), але все одно така скорострільність вражає. Крім двох датчиків розширенням 40 Мп також вказано датчик розширенням 8 Мп, з’єднаний з телеоб’єктивом, і камера 3D ToF. Також в описі камери заявлений нічний режим «ультра HD».

Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

Інші параметри Huawei Mate 30 Pro – це топова SoC Kirin 990, акумулятор ємністю 4500 мА · год (в звичайному Mate 30 – 4200 мА · год), підтримка швидкої провідний зарядки потужністю 40 Вт і бездротової потужністю 27 Вт, а також оболонка EMUI 10 на базі ОС Android 10.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button