Новини

Lenovo випустила доступний розумний годинник з датчиком ЧСС

Компанія Lenovo анонсувала «розумний» наручний годинник Carme (HW25P), використовувати який можна в парі зі смартфонами під управлінням операційних систем Android і iOS.

Гаджет обладнаний 1,3-дюймовим дисплеєм на матриці IPS з підтримкою сенсорного управління. Корпус захищений від проникнення вологи за стандартом IP68.

Вбудований набір сенсорів дозволяє відстежувати активність користувача і якість сну. Крім того, є датчик частоти серцевих скорочень (ЧСС), який може знімати показання в цілодобовому режимі.

Передбачені вісім спортивних режимів роботи: це, зокрема, ходьба, біг, їзда на велосипеді, гра в футбол, баскетбол і бадмінтон, стрибки і плавання.

Годинники наділений адаптером бездротового зв’язку Bluetooth 4.2. За живлення відповідає акумуляторна батарея ємністю 200 мА · год. Заявлений час автономної роботи на одній зарядці досягає семи днів – в залежності від режиму використання.

Lenovo Carme
Lenovo Carme

Серед іншого варто згадати функції нагадування, пошуку телефону, секундомір, можливість перегляду текстових повідомлень та ін.

Придбати смарт-годинник Lenovo Carme можна буде за орієнтовною ціною від 50 доларів США.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button