Новини

Windows 10 ще більше “подружилася” зі смартфонами

Компанія Microsoft ще раз оновила додаток Your Phone для Windows 10. Тепер ця програма показує рівень заряду батареї підключеного смартфона, а також синхронізує шпалери з мобільним пристроєм.

Про це в Twitter повідомив менеджер Microsoft Вішну Нат (Vishnu Nath), який курирує розробкою програми. Ця можливість може бути корисна, якщо до ПК підключені таким чином кілька смартфонів. Вона дозволить визначати потрібний буквально одним поглядом.

Відзначимо, що подібна можливість і синхронізація шпалер з’явилася ще в Windows 8 / 8.1, але лише для «пов’язаних» пристроїв на десктопній ОС. Тепер же вона стала доступна і для смартфонів.

Судячи з усього, додаток розгорнуто не у всіх країнах, оскільки користувачі повідомляють, що не у всіх є ця функціональність. Встановити Your Phone для Windows 10 можна з магазину додатків по посиланню .

Важливо відзначити, що для роботи потрібно смартфон з Android 7 або більш новою версією операційної системи. Таким чином, компанія з Редмонда створює совісно з Google альтернативу екосистемі Apple. Адже «яблучні» гаджети, як відомо, можуть взаємодіяти між собою безпосередньо, те ж саме намагаються зробити і в Microsoft.

В цілому, такий підхід виправданий, адже він дозволяє відповідати на повідомлення і навіть дзвонити з ПК через смартфон, не відволікаючись від роботи. Наскільки це буде практично і затребуване – інше питання.  


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button