Новини

Meizu 17 – дуже перспективний смартфон на новому рендері

Відомий мережевий інформатор Мукул Шарма (Mukul Sharma) опублікував в Twitter перший рендер перспективної моделі Meizu 17. Правда, що це буде за смартфон, точно поки сказати складно.

Останнім часом чутки приписували компанії випуск «вбивці флагманів» – доступної моделі на платформі Qualcomm Snapdragon 855 Plus, яка вже сертифікована TENAA під позначенням M928Q . Але в M928Q розширення основного датчика камери становить всього 16 Мп, в той час розширення основного датчика камери Meizu 17 – 48 Мп, і, виходячи з цього, Meizu 17 все-таки ближче до Meizu 16s. У такому випадку можна говорити про те, що Meizu 17 стане повноцінним наступником Meizu 16s, але при цьому чомусь збереже камеру на 48 Мп, а не перейде на 64-мегапіксельну? Що ж, подивимося на подальші витоки, а зараз розглянемо сам Meizu 17.

Meizu 17
Meizu 17

Дизайн виконаний в дусі того ж 16s, але верхня і нижня межі дисплея не так виражені, а лівий і правий краї загнуті на бічні грані. Тобто апарат отримає дисплей- «водоспад», та до того ж з вбудованим сканером відбитків пальців. Основна камера – потрійна, з чільним датчиком на 48 Мп. Спалах – кільцевий. Що стосується розширення фронтальної камери, то воно становить 20 Мп.

На жаль, інсайдер поки не призводить ні вартість смартфона, ні терміни його випуску.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button