Статті

Як перетворити смартфон в пульт від телевізора

Пульт від телевізора – це одна з тих речей, яка постійно втрачається і для того, щоб її знайти, потрібно відсувати предмети інтер’єру, подивитися не впав чи пульт під подушку, чи не залетів він під диван і так далі. Але цього з легкістю можна уникнути, адже вже давним-давно є додатки, які можуть легко перетворити ваш смартфон в пульт дистанційного керування для телевізора і навіть для інших домашніх приладів.

Про всяк випадок відразу хочеться відзначити, що для того, щоб у вас вийшло скористатися нижчеописаними додатками, ваш телевізор повинен володіти функцією Smart-TV. Або ж до телевізора повинна бути підключена приставка на кшталт Google Chromecast або щось на зразок того. Простіше кажучи, ваш телевізор повинен мати бездротові інтерфейси передачі даних на зразок того ж Wi-Fi для того, щоб додаток для смартфона міг «подружитися» з телевізором. 

Android TV Remote – Простий і зручний пульт

Android TV Remote – це універсальна програма для управління домашнім ТБ. Пульт працює з практично будь-яким телевізором. Базова компоновка пульта досить проста. По-перше – це 4 кнопки для навігації, по-друге – це віртуальна клавіатура, а по-третє – це можливість голосового управління. Додаток підключається до телевізора через локальну мережу або Bluetooth. При цьому Android TV Remote може бути використаний для управління іншими пристроями, що працюють на Android, які знаходяться в тій же мережі Wi-Fi.

І відразу ж скажемо буквально пару слів про програму Amazon Fire TV Remote. Так, в нашій країні гаджети від Amazon не надто популярні, але якщо раптом ви ставитеся до тих нечисленних ентузіастів, які придбали приставку Amazon Fire, то для вас є спеціальний додаток, який дозволить обійтися без пульта.

Завантажити: Android TV Remote

Завантажити: Amazon Fire TV Remote

Universal TV Remote Control – Універсальний пульт дистанційного керування

Додаток Universal TV Remote Control може відправляти команди більш ніж 300 різним моделям телевізорів. Але це ще не все. Навіть якщо вашого телевізора немає в списку підтримуваних пристроїв, Universal TV Remote Control все-одно не залишить вас в біді. Програма має універсальний пульт з налаштованим кнопками і віртуальною тач-панеллю. Все це дасть вам можливість забути про звичайний пульті і користуватися смартфоном. Все, що вам потрібно, це підключити смартфон і ТБ до однієї мережі Wi-Fi.

Завантажити: Universal TV Remote Control

Peel smart remote – Для управління телевізором і не тільки

Peel smart remote – це ще один універсальний пульт управління телевізором, але з куди більш лаконічним і приємним дизайном. Крім досить великої кількості підтримуваних моделей і можливості роботи з «невідомими» програмі телевізорами, тут присутній телегід. Правда, більша частина контенту, який буде вам радити програма, англійською мовою. З іншого боку, чимала кількість людей зараз починають дивитися шоу, фільми і серіали на мові оригіналу. Так що таким користувачам опція може бути вельми корисна.

Крім того, Peel smart remote може управляти не тільки «ящиком», а й тв-приставками, кондиціонерами та іншими розумними пристроями, які є у вас вдома. Це досить-таки крута можливість.

Завантажити: Peel smart remote

SURE Universal remote – Контролюйте роботу всіх пристроїв в будинку

Ця програма працює як універсальний пульт дистанційного керування, який може давати команди найрізноманітнішим приладам. Причому в списку підтримуваних пристроїв тут присутні не тільки різні електроприлади, а й досить цікаві гаджети. Наприклад, розумні колонки. Крім того, SURE Universal remote можна інтегрувати в систему розумного будинку і взагалі управляти всім навколо зі смартфона.

Завантажити: SURE Universal remote


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button