Новини

Xiaomi Mi Band 4 несподівано отримав потужного конкурента

Обговорення
Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Як ми вже згадували, компанія Xiaomi отримала  права на торговельні марки Mi Mix Alpha і Mi Mix A, під цими назвами може вийти флагманський смартфон, раніше за чутками відомий як Mi Mix 4. Але крім нього, Xiaomi також зареєструвала торгову марку Watch Color.


Як можна легко припустити, Watch Color можуть виявитися новим класом носимих пристроїв Xiaomi – розумним годинником. Раніше Xiaomi випускала під своїм брендом тільки розумні браслети. Виробником, найімовірніше, стане компанія Huami, яка зараз робить браслети Mi Band для Xiaomi. 

Xiaomi Watch Color

Новий годинник може отримати кольоровий екран і яскраві ремінці. Технічні характеристики повинні виявитися вище класом, ніж у фітнес-браслетів компанії. 

Презентація Xiaomi Mi Mix Alpha очікується 24 вересня цього року одночасно з Mi 9 Pro 5G і оболонкою MIUI 11 на заході 24 вересня. Не можна виключати ймовірності, що на цьому заході Xiaomi порадує нас ще й годинником. 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iPhone 12 може виглядати саме так: перший рендер

В минуле

Huawei готує таємничий смартфон на Kirin 990

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.