Новини

В Huawei розповіла як обходитимуть заборони США на Mate 30

Обговорення
Huawei Enjoy 10 Plus

Cерія Huawei Mate 30 вийде без підтримки додатків Google, так як заборона Трампа на торгівлю з Huawei все ще триває. Смартфони Huawei як і раніше зможуть працювати на базі Android, але без таких додатків, як Play Store і Gmail.


Генеральний директор Huawei Consumer Business Group Річард Ю в своєму інтерв’ю журналістам IFA 2019 повідомив , що компанія шукає спосіб обійти указ президента США, в слідстві чого власники Mate 30 зможуть встановлювати додатки Google.

Представник Huawei каже, що процес буде «досить легким» для користувачів, зазначивши, що відкритий вихідний код Android надає «безліч можливостей». Ю також зазначив, що сторонні розробники працюють над «всілякими рішеннями».

Huawei Mate 30 Pro

Це не перший випадок, коли виробник, замість попередньо встановленою підтримки, пропонує самим користувачам встановлювати додатки Google на свої гаджети. Раніше компанія Meizu пропонувала користувачам встановлювати сервіси Google через магазин додатків, попередньо встановлений на смартфони китайського виробника. Напевно таким способом скористається і Huawei.

Нагадаємо, офіційний дебют серії Mate 30 відбудеться 19 вересня . Спочатку новинки будуть поставлятися в Китаї, а пізніше з’являться і в інших регіонах.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Oppo A9 – практично ідеальний середнячок

В минуле

Характеристики Google Pixel 4 XL стали відомі завдяки новому фото

В майбутнє

Також буде цікаво