Новини

В Huawei розповіла як обходитимуть заборони США на Mate 30

Cерія Huawei Mate 30 вийде без підтримки додатків Google, так як заборона Трампа на торгівлю з Huawei все ще триває. Смартфони Huawei як і раніше зможуть працювати на базі Android, але без таких додатків, як Play Store і Gmail.

Генеральний директор Huawei Consumer Business Group Річард Ю в своєму інтерв’ю журналістам IFA 2019 повідомив , що компанія шукає спосіб обійти указ президента США, в слідстві чого власники Mate 30 зможуть встановлювати додатки Google.

Представник Huawei каже, що процес буде «досить легким» для користувачів, зазначивши, що відкритий вихідний код Android надає «безліч можливостей». Ю також зазначив, що сторонні розробники працюють над «всілякими рішеннями».

Huawei Mate 30 Pro

Це не перший випадок, коли виробник, замість попередньо встановленою підтримки, пропонує самим користувачам встановлювати додатки Google на свої гаджети. Раніше компанія Meizu пропонувала користувачам встановлювати сервіси Google через магазин додатків, попередньо встановлений на смартфони китайського виробника. Напевно таким способом скористається і Huawei.

Нагадаємо, офіційний дебют серії Mate 30 відбудеться 19 вересня . Спочатку новинки будуть поставлятися в Китаї, а пізніше з’являться і в інших регіонах.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button