Новини

Бюджетна версія Xiaomi Mi 9 з припискою Lite вже цього місяця: NBTC

Обговорення
Xiaomi Mi 9

Телеком-регулятор Таїланду NBTC підтвердив, що смартфон Xiaomi CC9 вийде на міжнародний ринок під назвою Xiaomi Mi 9 Lite.


Смартфон Xiaomi з модельним номером M1904F3BG пройшов сертифікацію в таїландському агентстві. У документації зазначено, що смартфон називається Mi 9 Lite. Номер M1904F3BG практично ідентичний M1904F3BT, під яким в Китаї продається модель Mi CC9.

Xiaomi Mi 9 Lite

Xiaomi Mi 9 Lite

Нагадаємо, Xiaomi Mi 9 Lite був сертифікований в Євразійській економічній комісії на початку серпня, але потім з’явилися припущення, що модель з’явиться на полицях магазинів під назвою Mi A3 Pro.

Молодша версія Xiaomi CC9e вже випущена за межами Китаю під назвою Xiaomi Mi A3. Як очікується, міжнародний анонс Xiaomi Mi 9 Lite відбудеться до кінця вересня.

Xiaomi Mi 9 Lite володіє 6,39-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю Full HD +. Основна камера у нього потрійна – на 48 МП, 8 МП і 2 Мп. Фронтальна володіє 32-мегапіксельним датчиком. Працює пристрій на процесорі Snapdragon 710 (2,2 ГГц).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Huawei суттєво опустила ціну популярного смартфону

В минуле

Microsoft навчила Windows 10 новим цікавим трюкам

В майбутнє

Також буде цікаво