Softnews

ТОП секретних функцій Viber, про які багато хто не здогадуються

Розробники програми Viber поділилися цікавою інформацією про свій продукт, а конкретніше – приховані або невідомі для більшості функцій. Ці знання допоможуть зручніше користуватися програмою і розширити список можливостей, доступних для тестування.


Що приховує Viber

Варто зауважити, що дана інформація стане в нагоді багатьом українцям, тому що Viber є найпопулярнішим месенджером в Україні і встановлений він на сотнях тисяч телефонів. За допомогою зазначених функцій ви зможете розширити свої можливості в додатку, а також позбутися від небажаної уваги.

Розглянемо список докладніше.

  1. Приховуємо фото. Фотографію користувача можна приховати від незнайомців, щоб ті люди, які не перебувають в списку ваших друзів, не могли її переглядати. Зробити це можна в «Налаштуваннях», якщо вибрати пункт «Конфіденційність» і відключити опцію видимості фото для незнайомих користувачів.
  2. Приховуємо чат. Деякі листування хочеться приховати, щоб ніхто інший їх не прочитав. Для цього можна приховувати окремі чати, натискаючи на них і затримуючи палець на потрібному контакті. З’явиться меню, в якому потрібно вибрати пункт «Приховати». Після цього вам буде запропоновано ввести пароль, за допомогою якого можна буде зробити чат видимим. Якщо захочете так вчинити – перейдіть в меню «три крапки», після чого вибираєте «чати», набирайте пароль на потрібному і активуєте його.
  3. Невидиме прочитання. Також можна виставити налаштування таким чином, щоб співрозмовник не знав, чи прочитали ви його повідомлення, чи ні. Для цього в меню «Налаштування» вибираємо пункт «Конфіденційність» і дезактивуємо галочку на пункті «Переглянуто».
  4. Переводимо іноземне листування. У «Вайбере» є зручна функція – можна автоматично перекладати будь-яку переписку з іноземної мови на ваш рідну. Для цього потрібно затримати дотик на набраному тексті і вибрати «Переклад». Для здійснення переказу використовується стандартна програма Google.

Це далеко не весь список зручних функцій, але напевно як мінімум одна з перерахованих можливостей вам стане в нагоді.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button