Новини

Додаток Zao для Android та iOS дозволяє стати героєм фільму

Обговорення
Zao

Китайський deepfake-додаток Zao, що дозволяє замінити в будь-якому фільмі особу голлівудського актора на свою, всього за вихідні зайняв першу сходинку списку безкоштовних додатків в App Store в Китаї.


Функція додатку досить проста: своїм Селфі Zao дозволяє замінити персонажа в улюбленому фільмі, серіалу, кліпу або гри, уривки яких можна вибрати з бібліотеки програми. На все йде 8-10 секунд. У більшості випадків результат виглядають не ідеальним, але кумедним.

Перший скандал

Однак захоплення від миттєвої перспективи стати суперзірками швидко зійшло нанівець, після того як стало відомо, що Zao несе загрозу конфіденційності користувачів. Zao було розроблено компанією Momo. В одному з пунктів угоди Zao вказується, що розробники програми отримують безкоштовне і постійне право використовувати згенеровані відео на свій розсуд. Негативна реакція користувачів не змусила себе довго чекати.

Компанія Momo була змушена швидко відреагувати на критику, і внесла зміни в угоду користувача. Нова угода свідчить, що контент, згенерований у додатку, більше не буде використовуватися для інших цілей без попередньої згоди користувача. У ньому також говориться, що якщо користувач видаляє контент в Zao, він також буде видалений з баз даних Zao.

Проте цензори європейських та американських магазинів App Store і Google Play поки не пропускають додаток.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Windows 10 стала найпопулярнішою ОС в світі

В минуле

Sony Xperia 2 – перші фото, характеристики та дата релізу

В майбутнє

Також буде цікаво