Новини

Xiaomi Mi Band 4: експерти відмовили від покупки топової версії

Різного роду носимі електронні пристрої з кожним днем ​​стають все більш цікавими в усіх відношеннях, тому що їх функціональні можливості розширюються, зовнішній вигляд поліпшується, а продуктивність сильно зростає, особливо якщо говорити про смарт-годинники. Втім, дозволити собі покупку останніх можуть далеко не всі, тому що вони коштують щонайменше як хороший бюджетний смартфон, але інша справа спортивні браслети. Самим просунутим і сучасним серед таких є Xiaomi Mi Band 4, що пропонує масу можливостей по дуже низькій ціні. Цей трекер здатний працювати з телефонами на базі Android і iOS.

Даний спортивний браслет надійшов у продаж ще в кінці червня, а в липні він дістався до Європи, України та інших країн світу. офіційна рекомендована ціна цієї моделі в Китаї становить 169 юанів, а це всього 650 гривень, тобто вкрай мало. За таку суму грошей покупці отримують трекер, оснащений 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм, причому кольоровим і з підтримкою сенсорного управління, модулем Bluetooth 5.0 для підключення до смартфонів на відстані до 50 метрів, а також акумуляторною батареєю ємністю 135 мАг, одного повного заряду якої, за словами виробника, вистачає на 20 днів без підзарядки.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Корпус браслета виготовлений з полікарбонату, а дисплей прикритий не пластикові пластиною, а загартованим склом. На таке останнє нанесено олеофобне покриття, що запобігає появі відбитків пальців. Величезна безліч різних модулів і елементів дозволяють Xiaomi Mi Band 4 не тільки стежити за фізичною активністю і відстежувати якість сну, але ще і вібрувати при вхідних дзвінках, відображати отримані на телефон повідомлення, керувати відтворенням музики на смартфоні, використовувати «розумний» будильник для більш легкого пробудження в будь-який час доби, а також пропонувати безліч інших можливостей.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Здавалося б, з урахуванням ціни, зовнішнього вигляду і функціональних можливостей Xiaomi Mi Band 4 – це просто ідеальний спортивний браслет. Це насправді так, але є у нього один найголовніший недолік про який експерти говорять вже давно,  браслет не дозволяє в повній мірі використовувати даний наручний гаджет за межами Китаю. Справа в тому, що на китайському ринку представила його модель у версії з чіпом NFC, яка дозволяє платити за проїзд в громадському транспорті та оплачувати покупки в магазинах. Така опція працює на базі платіжної системи Mi Pay. Вона ж, у свою чергу, працює на всій китайській території.

Xiaomi Mi Band 4

На жаль, компанія-виробник не додала в даний трекер сумісність з Google Pay, в зв’язку з чим мешканці України, Європи та інших країн світу не можуть використовувати таку вкрай корисну і цінну функцію. Тобто переплачувати за таку модифікацію немає жодного сенсу, про що і говорять експерти. Такий стан справ безумовно засмутив багатьох покупців, адже технічних обмежень по частині «заліза» немає – потрібно було лише реалізувати це з точки зору програмного забезпечення. На жаль, але нічого такого не сталося, і навряд чи трапиться у випадку з даними фітнес-браслетом.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button