Новини

Redmi Note 8 Pro сильно здивував всіх покупців

Під час офіційної презентації такого бюджетного смартфона, як Xiaomi Redmi Note 8 Pro, компанія-виробник заявила про те, що новинка підтримує технологію швидкої зарядки Quick Charge 4.0 потужністю 18 Вт, однак у користувачів це відразу ж викликало масу питань, адже в цей телефон встановлений процесор від MediaTek, а не від Quacomm. Сьогодні, 31 серпня 2019 року, на це хвилююче дуже багатьох людей питання нарешті з’явилась відповідь. Мобільний пристрій дійсно сильно здивував всіх покупців, тому що ніхто не очікував нічого подібного. Потрібно відразу ж зазначити, що китайська корпорація нікого не обманула.

Смартфон Xiaomi Redmi Note 8 Pro оснащений восьмиядерним процесором MediaTek Helio G90T, який вважається ігровим. Він підтримує фірмову технологію швидкої зарядки Pump Charge 4.0, а така сумісна з USB Power Delivery 3.0, про що повідомили на презентації. Проте, як виявилося, і з Quick Charge даний телефон в повній мірі сумісний. Справа в тому, що в нього встановлений чіп під назвою Qualcomm SMB1351, який гарантовано забезпечує підтримку протоколу швидкої зарядки Quick Charge 3.0, а також, можливо і більше нових. Щоб телефон підтримував QC 4.0 необхідний чіп SMB1380 або SMB1381, але наявність такого поки що під питанням, тому що на офіційних зображеннях телефону його немає.

Втім, все це доводить, що новий бюджетний смартфон китайської корпорації одночасно підтримує відразу три технології швидкої зарядки – Quick Charge, Pump Charge і USB Power Delivery. Це, поза будь-якими сумнівами, сильно здивувало покупців, тому що подібним зазвичай не можуть похвалитися навіть флагманські дорогі мобільні пристрої, а в даному конкретному випадку мова йде про модель за $ 200, яка, крім іншого, має ще й чотирьохмодульну основну камеру. Підтримує даний смартфон технологію QC 4.0 чи ні – покаже час, бо підтвердження цьому поки що немає, але і сумніватися в достовірності озвучених відомостей під час анонсу не доводиться.

Redmi Note 8 Pro камери
Redmi Note 8 Pro камери

Втім, може вийти так, що підтримка Quick Charge 4.0 в смартфоні Xiaomi Redmi Note 8 Pro буде тільки в Китаї і Індії, тоді як для інших країн світу все обмежиться QC 3.0. Так раніше вже бувало, хоча по частині «заліза» мобільні пристрої були ідентичними. Вся справа в тому, що для додавання підтримки швидкої зарядки в свої телефони виробники таких повинні робити грошові відрахування на користь Qualcomm, причому не якогось фіксованого розміру, а у вигляді певної суми грошей з кожного проданого телефону. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button