Новини

Xiaomi випустить Android 9.0 для всіх своїх телевізорів

Обговорення
Mi TV 4C

Майже через півтора року після анонса нової лінійки недорогих телевізорів Mi TV 4A  на Android 8.0 і подальшого випуску Pro-моделей, Xiaomi почне розсилати власникам телевізорів оновлення до ОС Android 9.0.


В кінці травня минулого року Xiaomi розширила лінійку Mi TV 4A ще більш доступними моделями Mi TV 4C  вартістю від $ 156. Пізніше з’явилися Mi TV 4A Pro і Mi TV 4C Pro, які працювали під управлінням Android 8.0 і 8.1.

Нарешті компанія оголосила про плани випустити глобальні оновлення не тільки для всіх Pro-моделей, але і для 32- і 23-дюймових телевізорів Mi TV 4A, які до сих пір працюють на базі Android 6.0 і 7.0.

Представники компанії відзначили, що програмістам належить виконати значну роботу по адаптації ОС під чіпи Amlogic і що зараз ведеться тісна співпраця з виробником даних процесорів. В майбутньому оновленні всі моделі телевізорів отримають підтримку магазину Google Play і Chromecast. Тестові версії прошивок для Mi TV 4A будуть також доступні в вересні.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Microsoft Surface Pro 7 та Laptop 3: чого чекати в жовтні

В минуле

Redmi Note 8 Pro здивував покупців після заяв виробника

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.