Новини

Flyme 8 вийшла: що нового та які пристрої оновляться

«Всього» 491 день пройшов з моменту релізу Flyme 7, як компанія Meizu представила призначений для користувачів інтерфейс Flyme 8 з новими функціями, анімаціями, мелодіями дзвінків і повідомлень.

Концепція Flyme 8 –  «живий» дизайн, який включає в себе більш строгий стиль нових іконок додатків. Нова темна тема працює як з системними, так і зі сторонніми додатками.

Flyme 8
Flyme 8

Flyme 8 обзавелася функцією Small Window Mode 2.0, яка дозволяє відкривати програми в невеликих вікнах поверх вже запущених додатків. Наприклад під час гри можна паралельно використовувати WeChat.

Оновився ігровий режим Firepower Full до версії 4.0, а також поліпшений записи екрану по час гри. Поліпшилася стабільність стільникового сигналу.

Flyme 8
Flyme 8

Крім того, в оболонці з’явився оновлений нічний режим зйомки, який дозволить зробити акцент на деталях і отримувати якісні фотографії в умовах слабкого освітлення. Фронтальна камера тепер задіює дисплей в якості спалаху.

Flyme 8
Flyme 8

Додані анімовані смайлики з можливістю кастомізації зовнішнього вигляду. Відомо про впровадження голосового помічника Aicy, який розуміють 241 голосову команду (мови не уточнені), заснованого на штучному інтелекті під назвою One Mind 3.5, який вміє розпізнавати те, що відбувається на екрані, зображення і документи.

Flyme 8 Aicy
Flyme 8 Aicy

Які смартфони отримають Flyme 8?

Бета-версія Flyme 8 вже доступна для наступних пристроїв, які в майбутньому оновляться до релізной версії оболонки: Meizu 16S Pro, 16S, 15X, 16th, 16th Plus, 15, 15 Plus, Pro 7 High Edition, Pro 7 Plus та Note 6.

У грудні апдейт вийде для 16Xs, M15, Pro 7, Note 9, Note 8, X8, Pro 6 Plus, Pro 6S, Pro 6, Pro 5, MX6, Blue Charm 6, E3, Blue Charm X6, Blue Charm Note 5, Blue Charm Max і Blue Charm E.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button