Новини

Xiaomi Mi Band 4 тимчасово роздають повністю безкоштовно

Спочатку наручні гаджети замислювалися як пристрої для тих, хто хоче вести активний спосіб життя. Вони мотивували своїх власників проходити певну відстань кожний день, а також, крім того, спати конкретну кількість годин в ночі, щоб організм встигав відновлюватися і був готовий до різних випробувань. Втім, з часом функціональні можливості спортивних браслетів дуже сильно розширилися, в зв’язку з чим тепер вони більше схожі вже на повноцінні смарт-годинники, ніж на просто гаджети для спорту, а така новинка, як Xiaomi Mi Band 4, доводить це в повній мірі.

Ще в другій половині червня цього року в продаж надійшов даний фітнес-трекер, оснащений за останнім словом техніки. Він став кращим у своєму класі, а це, поза будь-якими сумнівами, робить його максимально бажаним в очах всіх покупців. Новинка може похвалитися 0,95-дюймовим AMOLED-дисплеєм з роздільною здатністю 240 на 120 пікселів, повноцінним загартованим склом для захисту матриці, а також надміцним корпусом, який витримує занурення під воду на глибину до 50 метрів (тиск до 5 АТМ). За рахунок цього трекер можна використовувати навіть в басейні.

Xiaomi Mi Band 4

За автономність відповідає батарея ємністю 135 мАг, одного повного заряду якої вистачає на 20 днів, але при економному використанні. Якщо активно користуватися Xiaomi Mi Band 4, наручний гаджет пропрацює в 2 – 3 рази менше часу, тому варто бути готовим до того, що заряджати його доведеться приблизно один раз в тиждень. На повну зарядку йде приблизно півтори години, а здійснюється вона через спеціальний зарядний пристрій з магнітним кріпленням, який входить в комплект поставки, тобто докуповувати нічого не потрібно.

Xiaomi Mi Band 4
Xiaomi Mi Band 4

Зараз, протягом обмеженого періоду часу, у всіх громадян України, є унікальна можливість отримати Xiaomi Mi Band 4 абсолютно безкоштовно, всього за 1 хвилину свого особистого часу. Все це стало можливим завдяки спеціальній акції, щоб стати учасником якої потрібно підписатися та вподобати спільноту  GSMinfo, а потім просто зробити репост конкурсного запису (закріплений у верху сторінки на Facebook) та залишити під ним коментар на тему: чому я хочу Xiaomi Mi Band 4. Результати розіграшу будуть оголошені 30 вересня. Переможці будуть визначені (в рамках відео) випадковим чином ввечері через один з популярних сервісів для проведення розіграшів. Оплата доставки за наш рахунок. Всім удачі!


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button