Новини

Amazfit Sports Watch 3: дві операційні системи та модуль NFC

Бренд Huami, відомий виробник переносної електроніки, представив розумний годинник Amazfit Sport Watch 3. Модель в металевому корпусі оснастили яскравим дисплеєм, не “сліпнучим» при яскравому освітленні, фірмовим оптичним датчиком для моніторингу серцевого ритму і значним набором фітнес-режимів для різних видів фізичної активності.


Новинка отримала трансфлектівний ЖК-дисплей діаметром 1,34-дюйма з роздільною здатністю 320х320 пікселів. Завдяки здатності як випускати, так і відбивати світло, він забезпечує хорошу читаність інформації навіть при яскравому освітленні або під сонячними променями. На додаток до можливості сенсорного управління на корпусі гаджета передбачені чотири фізичні кнопки.

Amazfit Sports Watch 3
Amazfit Sports Watch 3

Безель годинника виготовлений зі сталі марки 316L, ремінець виконаний з «дихаючого» силікону. Amazfit Sport Watch 3 побудований на базі двох мікросхем управління і має дві операційні системи: для занять спортом і повсякденної експлуатації. У режимі «Спорт» модель здатна пропрацювати до 7 днів від одного заряду вбудованого акумулятора. При його активації користувачеві стає доступний моніторинг 19 видів цільових тренувань, а яскравість екрану збільшується.

Amazfit Sports Watch 3
Amazfit Sports Watch 3

У режимі «Ультра» час автономної роботи Amazfit Sport Watch 3 складе до 14 днів. Крім постійного моніторингу частоти биття серця і активного модуля NFC, за допомогою якого можна здійснювати безконтактні платежі, годинник пропонують 11 різних спортивних режимів. За функції геолокації відповідає комбінований модуль з підтримкою чотирьох систем навігації: GPS, ГЛОНАСС, Beidou і Galileo.

Amazfit Sports Watch 3
Amazfit Sports Watch 3

На додаток до професійного спортивного режиму новинка отримала вбудований алгоритм Firstbeat, який здійснює цілодобовий моніторинг серцевого ритму за допомогою фірмового оптичного датчика BioTracker PPG.

Amazfit Sports Watch 3
Amazfit Sports Watch 3

Ціна новинки складає $ 181, дата початку продажів Amazfit Sport Watch 3 буде оголошена пізніше.

Back to top button