Стіва Джобса знайшли в інтернеті через 8 років після його смерті

Зараз на головній

Виявлений в мережі знімок двійника Стіва Джобса породив химерні теорії змови про те, що геній Apple живий і ховається в Єгипті.


Співзасновник Apple помер в 2011 році у віці 56 років після тривалої боротьби з раком. Але фотографія людини, яка разюче схожа на Джобса, п’є каву в Каїрі, породила численні чутки про те, що колишній CEO Apple все ще живий. Примітно, що зображений на фото чоловік босий, а справжній Джобс якраз любив ходити босоніж у пошуках нових ідей.

Стів Джобс

Фотографія була опублікована в Facebook 24 серпня. Однак невідомо коли вона була зроблена. Також фото з’явилося і в соціальній мережі Reddit , що привернуло сотні коментарів користувачів, які переконані, що це справжній Стів Джобс.

Раціональні критики все ж зазначають, що нічого дивного в тому, що хтось в Єгипті може бути схожий на Стіва Джобса, немає. Тим більше, біологічний батько засновника Apple був сирійським іммігрантом з міста Хомса.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Фейкова версія “Дія” краде гроші українців

Правоохоронні органи зафіксували діяльність в мережі шахрайської організації, яка створила підроблений сайт державної системи «Дiя». Злочинці під виглядом сервісу...

Більше схожих статей