Новини

Стіва Джобса знайшли в інтернеті через 8 років після його смерті

Обговорення
Стів Джобс

Виявлений в мережі знімок двійника Стіва Джобса породив химерні теорії змови про те, що геній Apple живий і ховається в Єгипті.


Співзасновник Apple помер в 2011 році у віці 56 років після тривалої боротьби з раком. Але фотографія людини, яка разюче схожа на Джобса, п’є каву в Каїрі, породила численні чутки про те, що колишній CEO Apple все ще живий. Примітно, що зображений на фото чоловік босий, а справжній Джобс якраз любив ходити босоніж у пошуках нових ідей.

Стів Джобс

Фотографія була опублікована в Facebook 24 серпня. Однак невідомо коли вона була зроблена. Також фото з’явилося і в соціальній мережі Reddit , що привернуло сотні коментарів користувачів, які переконані, що це справжній Стів Джобс.

Раціональні критики все ж зазначають, що нічого дивного в тому, що хтось в Єгипті може бути схожий на Стіва Джобса, немає. Тим більше, біологічний батько засновника Apple був сирійським іммігрантом з міста Хомса.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Snapdragon 865 та 875: перша інформація про процесори

В минуле

Huawei HarmonyOS може запрацювати на автівках Geely

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.