Softnews

4 найшкідливіші настройки в кожному смартфоні, які потрібно відключити якомога швидше

1. Сертифікати

Не залежно від бренду або моделі смартфона системні сертифікати встановлені в кожному гаджет. Так що ж це таке? Ці сертифікати ні краплі не захищають смартфон, а навпаки можуть служити рознощиками вірусів, так як віруси зазвичай ховаються саме там. Саме віруси і можуть з’їсти величезний відсоток заряду, але через те що сертифікати працюють постійно вони теж беруть свій відсоток.

Відключення: Налаштування – «Паролі та безпека» – «Конфіденційність» – «Шифрування і облікові дані» – «Надійні сертифікати» – вимкніть сертифікати з назвою Amazon

2. Звіти

Така фішка є тільки у операційної системи андроїд. Вона займатися тим що аналізує всі процеси, які відбуваються в смартфоні. Регулярно всі ці дані відправляються розробнику.

Тут така ж проблема що і з сертифікатами: звіти працюють постійно, не припиняючись ні на хвилину, тому й такі великі витрати енергії.

Відключення: Налаштування – системні програми – вимкніть доступ дозволу до файлів

3. Зворотній зв’язок

Сервіси зворотного зв’язку працюють у фоновому режимі, вони уповільнює пристрій і зношують акумулятор. Причому ці додаток навіть не використовується власниками смартфона.

Відключення: Play Market – Налаштування – Довідка-відгук – Сервіси і зворотний зв’язок – Харчування і продуктивність – Обмеження роботи в фоновому режимі.

4. Меню сімки

Меню сімкарти непомітно нам, але воно також працює у фоновому режимі і постійно з’їдає заряд пристрою. Потрібно розуміти, що будь-які настройки, які не несуть нам користі, але працюють у фоновому режимі, так чи інакше шкодять гаджету. Іноді ми можемо навіть не розуміти звідки взялися збої в нашому пристрої, але справа саме в таких додатках.

Відключення: на жаль, його можна виконати тільки через спеціальні додатки на ПК (можна подивитися інформацію про це в інтернеті).


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button