Новини

Redmi Note 8: відомі вражаючі можливості камери

Обговорення
Xiaomi Redmi Note 8
Xiaomi Redmi Note 8

Китайський виробничий гігант Xiaomi готується випустити перший смартфон з 64-мегапіксельною камерою, який буде випущений брендом Redmi.


Віце-президент Xiaomi і генеральний директор бренду Redmi Лу Вейбінг (Lu Weibing), який кожен день публікує тизери, що стосуються лінійки Redmi Note 8, опублікував невелике превью, яке перераховує особливості основної камери нових смартфонів.

Перерахуємо їх по пунктам:

  • Розширення 64-мегапіксельних знімків складе 9248 х 6936 пікселів. Це на 34% більше, ніж у 48-мегапіксельного датчика
  • Щоб попередня інформація була ще більш вражаючою: якщо 64-мегапіксельний знімок розділити на шість рівних шматків, наприклад, двома вертикальними і однієї горизонтально смугою, то вийдуть знімки розширенням 3082 х 3468 пікселів. Тобто шість шматків, кожен розширенням більш 4K
  • При використанні такого датчика і гарного об’єктива можна відмовитися від додаткового модуля з телеоб’єктивом, так як при зумі картинка зберігає високу деталізацію (примітка редакції: навряд чи у Redmi Note 8 НЕ буде телеоб’єктива, це просто фантазії Лу Вейбінга на тему)
  • Датчик характеризується пікселями розміром 1,6 мкм
  • Оптичний формат цього датчика зображення – 1 / 1,7 дюйма

Презентація лінійки Redmi Note 8 відбудеться 29 серпня цього року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Apple Watch Series 5 засвітились на реальній світлині

В минуле

Смартфони Nokia, які отримають оновлення до Android 10: графік

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.