Nokia
Обговорення

В кінці минулого тижня, компанія HMD Global, яка випускає мобільні пристрої під брендом брендом Nokia підтвердила, що буде присутня на виставці IFA 2019 Берліні. Фінський виробник буде вперше брати участь в даному заході.


Завдяки рекламному відеоролику, опублікованому на офіційній сторінці Nokia Mobile в Twitter , стало відомо, що на IFA 2019 HMD Global анонсує нові пристрої Nokia, включаючи мобільні телефони і смартфони. Дебют пристроїв намічений на 5 вересня.

Імовірно, на заході будуть анонсовані смартфони середнього рівня Nokia 7.2, Nokia 6.2 і Nokia 5.2. Також очікується і дебют кнопкового телефону – 4G LTE-версії Nokia 2720.

Крім цього, директор по продуктах HMD Юхо Сарвікас, в інтерв’ю Digital Trends, підтвердив, що смартфон Nokia 5G буде випущений в 2020 році і буде коштувати вдвічі дешевше, ніж типовий флагманський апарат 5G.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

iPhone 11 Pro дійсно отримає головну фішку Galaxy Note

В минуле

HarmonyOS це лише запасний варіант для Huawei

В майбутнє

Також буде цікаво