Новини

Samsung ще покращив свій найпопулярніший смартфон

Обговорення
Samsung Galaxy A50

Компанія Samsung продовжує випускати оновлення програмного забезпечення для смартфона Samsung Galaxy A50, який виявився найбільш продаваним смартфоном в Європі за підсумками минулого кварталу. 


Це оновлення прошивки включає в себе поліпшений алгоритм зарядки акумулятора. Також виробник заявляє про істотне підвищення точності і швидкості роботи сканера відбитків пальців. Крім того, до складу поновлення увійшли звичні виправлення і поліпшення продуктивності.

Samsung Galaxy A50

Оновлення має номер версії A505FDDU2ASH3 і важить 320 МБ. Варто зазначити, що поряд з вищезгаданими поліпшеннями, оновлення також включає серпневий патч системи безпеки операційної системи Android.

Примітно те, що оновлення також встановлює додаток Snapchat. Раніше Galaxy A70 отримав кілька сторонніх додатків в ході оновлення, правда їх можна видалити.

Першою країною, де стало доступно оновлення, стала Індія.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Xiaomi Mi Mix 4 дійсно отримав революційні характеристики

В минуле

Демоверсія Cyberpunk 2077: нові скріншоти з закритого показу

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.