Новини

Huawei x Gentle Monster: розумні окуляри з цікавими можливостями

На церемонії презентації флагманських телефонів Huawei P30 і P30 Pro навесні цього року Huawei також анонсувала свої перші розумні окуляри , створені у співпраці з відомою південнокорейською компанією Gentle Monster. На той момент було оголошено про те, що розумні окуляри Huawei x Gentle Monster вийдуть на ринок в червні-липні цього року.

Тепер же стало відомо про те, що в Китаї продажі Huawei x Gentle Monster почнуться 6 вересня цього року. Глава споживчого підрозділу Huawei Річард Ю (Richard Yu) заявив, що розумні окуляри Huawei Gentle Monster – це новітнє поєднання моди і технологій.

Можливості

Розумні окуляри Huawei x Gentle Monster дозволяють користувачам вести бесіду через пов’язаний смартфон, не використовуючи гарнітуру. Так, окуляри повністю замінюють навушники і мають вбудовані динаміки. Окуляри не мають камери, на них немає кнопок. Щоб відповісти на телефонний дзвінок, користувачам потрібно просто натиснути на дужку. Для поліпшення якості зв’язку в окуляри вбудована технологія шумозаглушення AI Bluetooth.

Huawei x Gentle Monster
Huawei x Gentle Monster

У корпусі Huawei x Gentle Monster знаходяться антена, зарядний модуль, чіпсет, акумулятор і пара мікрофонів. Як уже повідомлялося, окуляри оснащені стереодинаміками, які розташовані над вухами. Постукування по дужці запускає голосовий помічник.

Huawei x Gentle Monster
Huawei x Gentle Monster

Розумні окуляри Huawei x Gentle Monster мають пилонепроникний і водостійкий корпус зі ступенем захисту IP67. Їх можна заряджати через роз’єм USB-C або бездротовим шляхом, помістивши окуляри в шкіряний чохол.

Huawei x Gentle Monster
Huawei x Gentle Monster

Ціна та дата релізу

Ціна окулярів стартує з позначки 212 доларів, відвідувачі виставки IFA 2019, яка пройде в Берліні на початку вересня, зможуть випробувати їх на власному досвіді.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button