Огляди

Огляд Resident Evil: Village – коли все вийшло

Ще в 7 серії гри Resident Evil ми познайомилися з головними героями 8 частини, яку прийнято називати Resident Evil: Village. Вся гра буде відбуватися навколо чоловіка та жінки, яких звуть Ітан та Мія. Варто відзначити той момент, що добре буде, якщо ви досконало будете знати сюжет 7 частини, саме  про неї частково буде говоритися на початку гри, але відбудеться флешбек досить швидко і коротко.


На початок 8 частини в пари вже народилася донька, і звуть її Роуз. Але для родини початок не найкращий, адже відбувається неочікуваний напад на будинок, і тепер жінку Ітана вбито, а дитинча викрадене. Ця справа рук капітана Кріса Редфілда. Ітан не покладаючи рук намагається відшукати доньку, але раптом потрапляє до дивного селища в якому мешкають лише перевертні. Вся історія гри розвивається саме навколо Роуз, вона буде сповнена неочікуваних подій та зовсім дивних героїв. Варто зазначити, що сюжет гри просто захоплюючий. Гра досить гарно продумана та реалізована, адже рівень, який задається ще на самому початку, таким залишається до самого кінця.

Ця гра створена в жанрі хорору, але особливість її в тому, що всі події ви бачите від першої особи, також в гру додано елементи шутера. Гра тримає атмосферу в напрузі майже постійно, чим і захоплює, в першу чергу. Також в грі зустрічаються моменти, коли стає насправді страшно, а іноді злегка незручно. Головні противники в цій серії теж виділяються і привертають до себе увагу. Capcom справилися на всі сто відсотків і цим довела гру до максимального результату.

Так, можливість стріляти в грі все ще залишається, але розробники не достатньо постаралися, аби зробити саме це найсильнішою частиною гри. Але декілька крутих моментів все таки є, коли ви зможете постріляти супротивників і помірятися силами з головними босами гри. Слід відзначити, що збирати треба абсолютно все, що тільки буде траплятися на шляху, адже в результаті з цього можна буде щось створити для свого героя.

Resident Evil Village чудово виглядає

Граючи в гру на приставці PlayStation 5, трасування можна вмикати або ж вимикати. Важливе уточнення, що цей елемент достатньо змінює картинку, придає їй краси, але якщо режим увімкнений, то втрачається плавність картинки. Але до цього слід додати той момент, що гра не сильно динамічна, тому втрата FPS буде майже непомітною, але картинка стане в рази кращою. Деталізація деяких будинків та самого селища просто вражає. Це насправді новий рівень.

Атмосфера в грі просто захоплююча, і щодо рекомендацій гри, то краще в неї грати саме в навушниках та ввечері. Атмосфера буде наскільки приголомшливою, що навіть «мурашки пробіжаться по тілу».

Також відмінним буде використання джойстиків DualSense на приставці PS5 саме в поєднанні з грою Resident Evil Village. В цьому плані все так деталізовано, що вам навіть вдасться відчути як ви натискаєте на спусковий гачок зброї.

Все не так ідеально

Для більшості гравців великим мінусом стала саме відсутність міні-мапи, а часом відкриття мапи на весь екран навіть нервує. Неприємним моментом також стали мітки на приміщеннях, які ще не були перевірені. Так, це цікавий момент, але саме неприємне в ньому те, що це могли бути навіть прості патрони, або ж щось таке, що просувало б сюжет вперед, і тому в цьому моменті зовсім незрозуміло чому розробники прийняли таке рішення.

Важким моментом стали записки, які можуть знаходитися будь де, саме через це слід звертати увагу абсолютно на кожен предмет, адже саме на ньому може бути якась підказка, що допоможе стати на крок ближче до фіналу. Так, ті хто в грі давно про це вже знають, але новачкам буде досить тяжко справлятися з таким рішенням від Capcom.

Слід додати, в режимі «легко» грати не рекомендується, адже гра стає зовсім не цікавою. Яскравий приклад цього навіть боєприпаси, які можна знайти на кожному кроці. В цьому режимі гра взагалі не додає труднощів користувачеві, адже все зрозуміло, просто і легко.

Деяким гравцям Resident Evil Village може показатися закороткою, але навіть цього сюжету цілком достатньо аби повністю поринути в атмосферу гри та насолодитися нею сповна.

Resident Evil Village – чи воно того варте?

Напевно більшість користувачів скаже що так, воно того варте. І з ними погодимося і ми. Прекрасна картинка, неперевершувана атмосфера, захоплюючі епізоди, які здатні викликати захоплення та страх, деталізація об’єктів та ще багато-багато всього. Проходження гри від самого початку і до кінця займе близько 10-12 годин, і в жодному випадку ви не пожалкуєте, що пройшли гру від початку і до самого кінця. Так, цю гру не можна вважати претендентом на Гру Року, але навіть незважаючи на це, вона досить цікава, аби ви звернули на неї увагу. Якщо ж оцінювати Resident Evil: Village за десятибальною шкалою, то вона гідна твердої вісімки.

Переваги гри:

  • Захоплюючі герої та чудова сюжетна лінія
  • Графіка гри
  • Аудіо супровід

Недоліки гри:

  • Відсутність міні-мапи
  • Закороткий сюжет (цей недолік не стосується всіх гравців)
  • Не завжди страшно

Back to top button