Огляди

Nokia 3.2: перевірка на живучість пройшла успішно

Один з найпопулярніших бенчмарків для тестування автономності – PCMark Work 2.0 battery life . Програма імітує навантаження на батарею так, ніби на смартфоні спочатку серфять в інтернеті, потім дивляться відео, гортають фотографії і т. Д. Тест проходив на середній яскравості, в результаті Nokia 3.2 протримався 14 годин. Це хороший результат: телефон можна не випускати з рук з ранку до пізнього вечора без побоювань, що він не вчасно розрядиться.

Nokia 3.2 PCMark Work 2.0 battery life
Nokia 3.2 PCMark Work 2.0 battery life

У Geekbench 4 Battery Test смартфон набрав 6292 бали. Тестування показало, що батарея пристрою розряджається з 93% до 70% за 2 години і 46 хвилин. Бенчмарк демонструє, що автономність Nokia 3.2 вище, ніж у багатьох набагато більш дорогих моделей.

Nokia 3.2 Geekbench 4 Battery Test
Nokia 3.2 Geekbench 4 Battery Test

Ігри та відео

Для відстеження автономності в іграх використовувався Gamebench . За допомогою бенчмарка ми дізналися, скільки «з’їдають» вимогливі релізи. У PUBG з активним Wi-Fi і середньою яскравістю дисплея за 30 хвилин битв пішло 4%. Стільки ж відсотків заряду за цей же час акумулятор втратив в «танках». Тобто Nokia 3.2 протримається 10-12 годин в режимі безперервного геймінгу.

Nokia 3.2 ігри

Наступний тест – традиційне відтворення HD-ролика в зацикленому стані. Тестування проходило через додаток MX Player на середній яскравості і з включеним режимом «Політ». Смартфон пропрацював майже 15 годин – відмінний показник для недорогого пристрою з IPS-матрицею.

Підсумки

Наша перевірка показала, що виробник не лукавить, коли говорить про два дні автономної роботи. Nokia 3.2 дійсно складно розрядити за добу – для цього доведеться на ньому безперервно грати або дивитися відео. При повсякденному використанні акумулятора смартфона вистачає, щоб не думати про пошук розетки до наступного вечора.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button