Viber автоматично шпигує за користувачами

Зараз на головній

Якщо ви використовуєте популярний в Україні месенджер Viber, то вам варто знати, що дана програма має цікаву «звичку» сповіщати всіх бажаючих про місцезнаходження своїх користувачів. Ця опція працює автоматично, хоча напевно сам власник телефону не завжди знає про її існування.


Як Viber шпигує за вами без відома власників телефону

Варто зауважити, що месенджер – не єдина програма на смартфоні, яка може оповіщати оточуючих про місцезнаходження. Це ж в змозі робити будь-софт, який має доступ до GPS-маяка, який встановлений в будь-який сучасний гаджет. У випадку з Viber ви погоджуєтеся з політикою компанії, як тільки вперше встановлюєте додаток до себе на телефон, однак найчастіше люди не читають даний документ. Тому, фактично, ви дозволяєте програмі шпигувати за вами. Коли програма активується вперше, вона запитує доступ до обладнання телефону, в тому числі і до GPS-датчика.

Використовувати дану опцію можна для вирішення декількох завдань:

  • відстеження співрозмовників в момент листування;
  • передачі свого місця розташування близькій людині.

Щоб використовувати навігаційні можливості Viber, потрібно включити інтернет. Для передачі свого місця розташування потрібно увійти в чат з потрібною людиною, потім натиснути на «настройки бесіди» (три крапки у верхній частині екрану), потім вибрати пункт «Додати геомітку». Потім телефон запросить доступ до модуля, після чого сформує звіт про місцезнаходження. Тепер залишається лише відправити сформовану базу співрозмовнику.

Ви можете включити опцію «Підвищення точності геопозиціування» через налаштування свого смартфона. Для цього потрібно активувати опцію «Висока точність» в «Меню впізнання», яке знаходиться в відділі «Геодані». Якщо включити розпізнавання положення через Bluetooth і Wi-Fi, то можна домогтися практично ідеального відстеження.

Відключити цю опцію ще простіше – потрібно просто вимкнути «Геодані» в швидкому меню смартфона.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей