Зламалась “Дія”, Helsi та Prozorro: подробиці унікальної поломки

Зараз на головній

Зовсім нещодавно стався масштабний збій, через який не працювали сервіси «Дії», але подробиць на цей рахунок не було, і коментарі, які давали представники, лише повідомляли, що скоро роботу сервісу буде відновлено. Саме через цей збій багато хто відчував дискомфорт, адже доступ до електронних версій документів потрібен майже щодня і раптом він став недоступним.


Провайдер De Novo повідомляє, що відбувся тимчасовий збій в системі сервісу G-Cloud. Саме це і призвело до того, що сервіс став недоступним ані в інтернеті, ані через додаток. Окрім «Дії» через збій системи було втрачено і доступ до сервісів Helsi та Prozorro, вони також користувалися послугами, які надавав провайдер De Novo.

Причина збою

Як виявилось пізніше, все сталося через збій в роботі гіпервізору віртуальної мережі. Саме він і призвів до повної, або ж тимчасової втрати підключення між машинами саме через внутрішні мережі віртуальних датацетрів. Також додається, що більша частина цих машин тимчасово втратили доступ і до дискової підсистеми, доступ було втрачено повністю, і саме тому ніхто не міг отримати доступ навіть і до одного документа.

Додаток «Дія»

Пізніше компанія-провайдер додає, що такий збій стався вперше за всі 10 років праці, і саме він став найбільш масштабним серед всіх, з якими компанія зіштовхувалася раніше. В свою чергу, VMware повідомляє, що зараз всі сили кинуті на те, аби встановити точну причину інциденту.

Вже стало відомо, що цей масштабний збій, це точно не кібератака, і він несе в собі характерні признаки технічної несправності.

Представники De Novo завіряють, що жодні дані користувачів системи не постраждали.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Персональні дані мільйонів українців продавали прямо на ринку

Персональніі  дані 32 млн українців, які отримані незаконним шляхом, у Києві сбували два брати. Про це повідомляє прес-центр місцевої прокуратури. Повідомлено,  що  робітники банківських та державних структур надавали двом рідним братам персональну інформацію про 32 млн українських громадян. Потім ці дани...

Більше схожих статей