Softnews

Зламалась “Дія”, Helsi та Prozorro: подробиці унікальної поломки

Зовсім нещодавно стався масштабний збій, через який не працювали сервіси «Дії», але подробиць на цей рахунок не було, і коментарі, які давали представники, лише повідомляли, що скоро роботу сервісу буде відновлено. Саме через цей збій багато хто відчував дискомфорт, адже доступ до електронних версій документів потрібен майже щодня і раптом він став недоступним.

Провайдер De Novo повідомляє, що відбувся тимчасовий збій в системі сервісу G-Cloud. Саме це і призвело до того, що сервіс став недоступним ані в інтернеті, ані через додаток. Окрім «Дії» через збій системи було втрачено і доступ до сервісів Helsi та Prozorro, вони також користувалися послугами, які надавав провайдер De Novo.

Причина збою

Як виявилось пізніше, все сталося через збій в роботі гіпервізору віртуальної мережі. Саме він і призвів до повної, або ж тимчасової втрати підключення між машинами саме через внутрішні мережі віртуальних датацетрів. Також додається, що більша частина цих машин тимчасово втратили доступ і до дискової підсистеми, доступ було втрачено повністю, і саме тому ніхто не міг отримати доступ навіть і до одного документа.

Додаток «Дія»

Пізніше компанія-провайдер додає, що такий збій стався вперше за всі 10 років праці, і саме він став найбільш масштабним серед всіх, з якими компанія зіштовхувалася раніше. В свою чергу, VMware повідомляє, що зараз всі сили кинуті на те, аби встановити точну причину інциденту.

Вже стало відомо, що цей масштабний збій, це точно не кібератака, і він несе в собі характерні признаки технічної несправності.

Представники De Novo завіряють, що жодні дані користувачів системи не постраждали.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button