Xiaomi «воскресить» застарілі смартфони за допомогою нової технології

Зараз на головній

За даними інсайдера Digital Chat Station, Xiaomi готує оригінальний апгрейд фірмової оболонки MIUI. З його допомогою користувачі смартфонів, випущених кілька років тому, зможуть збільшити їх продуктивність шляхом простого оновлення прошивки.
Xiaomi


Мова про технологію віртуальної пам’яті – її ідея полягає в прискоренні гаджетів з порівняно невеликим (3-4 ГБ) обсягом ОЗУ за рахунок резервування частини накопичувача під файл підкачки. Примітно, що саме ядро ​​Android дозволяє розширювати віртуальну пам’ять, але подібна функціональність за замовчуванням не активована. Така технологія раніше вже використовувалася деякими виробниками смартфонів, але так і не стала стандартом через технічні складнощі.

Коли саме Xiaomi випустить відповідний патч для активації технології «розгону» гаджетів, інформатор не уточнює. Є припущення, що спочатку нова функція з’явиться в тестовій версії MIUI, а потім буде інтегрована і в публічну збірку прошивки.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Халяви більше не буде: Безкоштовне користування Google Photo скасовують

Компанія Google заявила, що незабаром припинить давати необмежений простір для зберігання фото в Google Photos (Google Фото) на безоплатній...

Більше схожих статей