Названо моделі кращих нашийників з GPS-датчиком для собак та кішок

Зараз на головній

Влітку багато людей відвозять своїх вихованців на дачу – щоб тварина гуляла на природі. Однак при цьому великий ризик втратити улюблену собаку або кішку, якщо вона загуляла і потрапила в незнайомий район. На допомогу прийдуть спеціальні пристрої – GPS-трекери. Такі маячки можуть бути встановлені в нашийник. Вибір подібних гаджетів дуже великий, і редакція GSMinfo зібрала кращі з них.


Як не втратити вихованця: кращі нашийники з gps для тварин

Принцип дії у GPS-нашийників однаковий – в корпус трекера ставиться сім-карта, яка забезпечує зв’язок з твариною. Координати вихованця відстежуються за допомогою геолокаційних систем і передаються на смартфон господаря. Точність таких приладів досить висока, а деякі моделі можуть ще й зберігати історію переміщень вихованця.

Hadog-03

Модель включає в себе комплект з GPS-трекера і нашийника. Довжина ремінця регулюється в межах 20-45 см. За рахунок цього він підійде для кішок і собак майже будь-якого розміру: від невеликих (вагою близько 3 кг) до великих (30-36 кг). Якщо вашому вихованцеві не підійде такий нашийник, то маячок можна зняти і прикріпити до іншого ременя.

Серед особливостей моделі – можливість контролю в додатку необмеженої кількості трекерів, що дозволяє визначати координати декількох домашніх тварин. Також пристрій одержав досить високий рівень водонепроникності IP67, щоб витримати навіть короткочасне занурення під воду. Час роботи батареї – від 2 до 7 днів. Зарядка пристрою виконується за допомогою комплектного адаптера з магнітним кріпленням.

У додатку є можливість зберегти розташування при відсутності інтернету, записи маршруту і встановлення радіуса безпеки. І навіть функція дзвінка на трекер, що дозволяє почути все, що відбувається поруч з твариною. А розташування улюбленця зручно відстежувати на звичних Google-картах. Додаток, з яким працює пристрій, можна завантажити за QR-кодом в інструкції гаджета. Hadog-03 є в App Store і Google Play.

Pet GPS Tracker

Ще один трекер з вбудованим мікрофоном. Однак він володіє більш доступною ціною і його легко знайти в продажу в онлайн-магазинах. При цьому за допомогою нашийника переміщення вихованця можна не тільки контролювати, але й записувати – історія зберігається протягом 24 годин.

У комплекті з пристроєм йде невеликий тканинний ремінець, але трекер може прикріпити і до іншого нашийника. Водонепроникний корпус дозволяє захистити прилад від дощу і випадкового занурення в воду, якщо тварина вирішить поплавати. Час безперервної автономної роботи досягає 150 годин в режимі очікування і 20-29 г при звичайному використанні.

Є можливість налаштування областей, в яких повинен знаходитися вихованець. Якщо тварина залишає встановлені господарем межі, на телефон відправляється сигнал. Крім того, користувач може зателефонувати на нього і почути, що відбувається поруч з твариною. А якщо собака або кіт загубилися, а її знайшла інша людина – йому буде досить натиснути розташовану на корпусі кнопку виклику власника.

Jet Pet Doggy

Трекер дозволяє відстежувати стан тварин за допомогою модуля GPS з досить високою точністю (до 2-5 метрів). Відрізняється компактними розмірами і може кріпитися до інших нашийників, крім того, з яким йде в комплекті.

Конструкція пристрою включає динамік, мікрофон і слот для сім-карти, що дозволяє не тільки контролювати вихованця, але і зателефонувати на трекер. Остання можливість дозволяє почути, що відбувається в тому місці, де знаходиться тварина, заспокоїти її і навіть зв’язатися з оточуючими.

Модель має досить компактні розміри, що дозволяє кріпити її і на собак, і на кішок. Також прилад дає можливість налаштовувати геозони, при виході з яких він відправляє повідомлення на телефон господаря. У списку функцій також є запис історії переміщень і високий рівень водонепроникності. Власник тварини може віддалено вимикати GPS-трекер і отримує повідомлення про розряд акумулятора, якого зазвичай вистачає на 2-3 дні використання.

Для управління додатком необхідно завантажити офіційний додаток My JetPet з App Store або Google Play.

Petsee

Ця модель підходить для контролю і собак, і котів: для кожного призначений свій варіант нашийника з більшим і меншим охопленням. Серед особливостей пристрою: робота в мережах 3G, що забезпечує більш економічне споживання енергії в порівнянні з 2G, зручний фірмовий додаток від виробника і посилена GPS-антена.

Сім-карта M2M зв’язку вже встановлена ​​в трекері. Практично унікальна можливість моделі – автоматичне перемикання між операторами, доступними в конкретному регіоні, що дозволяє пристрою вибирати більш стабільний зв’язок і підключатися до нього. C допомогою власного додатка Petsee, який доступний для iOS і Android, можна не тільки контролювати місце розташування вихованця, але і оплачувати підписку на мобільний зв’язок.

Також в додатку можна встановлювати межі на карті, щоб він надсилав повідомлення про спроби вихованця з трекером їх порушить. У разі необхідності програма допоможе знайти тварину, оновлюючи її координати кожні 10 секунд. Нашийник доступний в трьох кольорах: білому, синьому і чорному.

Petrainer 500

Прилад, що дозволяє контролювати мисливських собак з охопленням шиї до 57 см. Він дає можливість не тільки визначати положення вихованця, але і частково контролювати його дії. Дальність контролю всього 0,5 км, зате рівнів впливу цілих 9.

За допомогою вібрації і електричних розрядів можна запобігти небажаним діям собаки. А біпер автоматично подає сигнали в певних ситуаціях – наприклад, коли тварина зупинилася або біжить. Є різні варіанти звуків: від свисту до крику сокола.

Серед особливостей моделі – наявність пульта дистанційного керування з РК-екраном і можливість одночасної роботи відразу з 2 пультами. Налаштування комплекту приладів настільки просте, що впоратися з ним зможе навіть недосвідчений користувач, використовуючи інструкцію. Працює пристрій від пульта дистанційного керування, тобто додаток для смартфона йому не буде потрібен.

Real Find V-30

Трекер для контролю положення собак або кішок з доступною ціною і дуже оригінальним дизайном у вигляді відбитка лапи чорного, золотистого або синього кольору. У комплекті йде спеціальний ремінець, хоча маячок можна встановлювати і на інших нашийниках підходящої ширини. Час роботи GPS-трекера при відстежуванні – до 3 днів, в режимі очікування – 10 днів. Якщо заряд батареї закінчується, власник тварини отримує попередження на свій смартфон.

Модель отримала високий рівень водонепроникності – корпус захищений від дощу за стандартом IP66. Система позиціонування GPS / LBS (A-GPS) забезпечує точне визначення координат, навіть якщо вихованець забіг в приміщення, де немає видимості зі супутників. До особливостей приладу можна також віднести підсвічування гаджета в темряві, завдяки якому вихованця легко виявити навіть вночі.

Модель сумісна з телефонами на операційній системі Android та iOS. Крім того, за твариною можна стежити не тільки через смартфон, але і через сайт або за допомогою SMS-повідомлень.

TKSTAR TK909

GPS-трекер з ремінцем в комплекті. Крім того, модель комплектується батареєю з великою ємністю, що дозволяє працювати протягом 30 годин при відстеженні і до 250 годин у режимі очікування. За допомогою програми для гаджета можна встановлювати геозони, в межах яких повинен знаходитися вихованець – при покиданні цих територій на телефон власника надсилається повідомлення. Маячок працює з системами GSM і GPRS, але використовувати може тільки мережу GSM 2G.

Корпус моделі водонепроникний. Вага становить всього 46 г. Довжина комплектного нашийника регулюється в межах 15-63 см. Це дозволить закріплювати прилад і на собаці, і на кішці. Управління дуже просте, а координати відразу приходять у вигляді посилання на Google Maps.

Додаток для трекера TKStar.Search доступний для завантаження як в App Store, так і в Google Play. Відстежувати координати можна не тільки зі смартфона, але і з комп’ютера на базі ОС Windows.

Рейтинг ZOOM водозахист Час роботи в активному режимі
1. Petsee Так, IP67 До 3 днів
2. Hadog-03 Так, IP67 Від 2 до 7 днів
3. Pet GPS Tracker Так 20-29 ч
4. Jet Pet Doggy Так, IP67 До 3 днів
5. Real Find V-30 Так, IP66 До 3 днів
6. Petrainer 500 Так До 21 днів
7. TKSTAR TK909 Так До 30 год

 

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,725Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей