Біткоїн вперед: В Україні зібрались легалізувати криптовалюти

Зараз на головній

Від Комітету з питань цифрової трансформації надійшла рекомендація до Верховної Ради про підтримку в другому читанні законопроєкту, що стосується віртуальних активів. Законопроєкт складається з нових положень FATF, які безпосередньо пов’язані з обігом криптовалют.


Якщо законопроєкт приймуть, то українські блокчейн-компанії таким чином матимуть змогу легалізувати всі свої бізнес-процеси офіційно з банками. Також таку можливість отримають і ті громадяни, у яких є прибуток від операцій з віртуальними активами.

Крім цього, законопроєкт може дозволити залучити іноземні інвестиції, оскільки усуває абсолютно всі юридичні ризики для роботи іноземних криптовалютних компаній. Згідно законопроєкту створюється правове поле для легальної роботи, буде визначено класифікацію, правовий статус та права власності.

Також даний законопроєкт може визначити список постачальників послуг віртуальних активів і дозволити їхню реєстрацію. Регулятором в такому випадку буде Міністерство цифрової трансформації, а іноді Національна комісія з цінних паперів або Національний Банк.

У відомстві заявили, що таким чином в українців з’явиться можливість токенезувати права власності, а також вони матимуть юридичний захист своїх прав на активи. А іноземні криптобіржі матимуть змогу легальним чином вести свою діяльність в Україні.

Всередині літа Мінцифри залучило іноземних експертів для допомоги в легалізації ринку криптовалют в Україні. У вересні Мінцифри заявило, що Україна є лідером по використанню віртуальних активів серед населення. А вже на початку грудня ВРУ в першому читанні був прийнятий законопроєкт No3637 про віртуальні активи.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,969Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей