Softnews

Нова можливість в додатку «Дія» значно спростить життя українців

В будь-якому випадку, ми всі напряму залежимо від документів. Без них ми зовсім ніхто. Чи то працевлаштування, чи відкриття особистої справи, значення немає, адже навіть для того, щоб отримати своє замовлення в відділенні пошти, також треба пред’являти паспорт чи будь-який інший документ, що підтверджує особу. Ще є маса прикладів, де громадянину будуть потрібні свої документи. Але погодьтеся, носити з собою купу паперів, чи навіть просто паспорт, не завжди зручно.

Нова функція в додатку «Дія»

Нова функція додатку «Дія» була представлена зовсім нещодавно, і стало відомо, що саме завдяки цим нововведенням, всім українцям можна буде відмовитися від необхідності ксерокопій. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України на своєму порталі.

Для того, щоб отримати таку можливість користування документами, достатньо буде всього лиш пройти реєстрацію на офіційному порталі «Дія». Саме після успішного проведення цієї операції, буде можливість генерування унікального коду, для подальшого отримання чи надання ксерокопій.

Приложение «Дія»

Про те, як буде працювати нова функція, повідомляє та наводить приклад головний завідуючий департаментом електронних послуг Мінціфри, Мстислав Банік.

Яскравим прикладом стануть готелі, адже саме при поселенні, ще на рецепції, можна буде побачити QR-код і тепер достатньо всього відкрити додаток «Дія», а потім треба  його сканувати. Тепер, коли сканування коду відбулося успішно, в додатку треба підтвердити згоду на передання електронних копій документів. Все, готово, тепер можна перейти до підписання документів, яке, до речі, теж відбувається в «Дії».

Представник вважає, що нововведена функція допоможе громадянам і постачальникам послуг значно облегшити життя.

Також додаток регулярно оновлюється, і в нього постійно додаються нові функції, аби користування було ще легшим, а функції ще кориснішими.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button