Нові правила: “Укрпошта” змінила процедуру платежів

Зараз на головній

Нещодавно компанія «Укрпошта» проінформувала своїх клієнтів про те, що з’являється новий спосіб для проведення оплати. Такий метод буде доступний в кожному відділенні. Про всі деталі нас інформує прес-служба компанії.


Які ж зміни відбулися?

Нові можливості оплати будуть доступні в комп’ютеризованих відділеннях. Вже навіть сьогодні можна буде оплатити свій товар за допомогою додатку «Дія». Саме в ньому вказуються всі електронні документи людини. Оплата таким способом буде доступна більш ніж на суму 5000 гривень.

Даний спосіб спрощує для кожного громадянина отримання своєї посилки, адже тепер не потрібно носити з собою паспорт, або інші документи, які посвідчують особу, вся інформація буде передаватися прямо з екрану смартфону.

Приложение «Дія»

Достатньо буде просто зробити сканером знімок штрих-коду, який присвоєний документу, і все. Далі треба буде лише підтвердити, що ви даєте згоду на передання персональної інформації до «Укрпошти» через мобільний додаток «Дія».

Саме таким чином можна проводити абсолютно різні платежі. Що буде доступно до спати:

  1. Податки на нерухомість;
  2. Оплата навчання в ВНЗ;
  3. Сплата податків при новій покупці автомобіля;
  4. Оплата послуг нотаріуса;
  5. Також цілий ряд інших платежів.

З цього моменту не потрібні паперові документі, адже додаток «Дія» включає  себе електронні версії паспортів громадянина, посвідчення водія, ідентифікаційний номер, також в додатку доступний і закордонний паспорт. Всі ці документи будуть відображатися у виді ID-картки, і кожна з них буде мати свій тимчасовий QR-код.

Ліміти проведення платежів

Також доступною стала інформація про те, що в разі здійснення комунальних або комерційних платежів, які не перевищуюсь суму в 30 000 гривень, документи не будуть потрібні для того, щоб провести верифікацію особи. Але якщо сума більша цієї, що вказана вище, доведеться ще й заповнити анкету, її мають надати у відділенні «Укрпошти».

Пресс-служба повідомляє, що якщо сума платежу буде становити більш ніж 400 тисяч гривень, то в такому випадку треба буде надати ще копії документів, які будуть підтверджувати джерела доходу громадянина. Також можуть попросити надати довідку про зарплатню, документи, які будуть підтверджувати отримання спадщини, або ж довідка про стан банківського рахунку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей