Власників іномарок примусять платити додатковий податок

Зараз на головній

Міністерство фінансів України планує збільшити розмір податків на автомобілі. Про це йдеться у відповідному законопроекті з поправками до Податкового кодексу. В планах Міністерства фінансів накласти податки на транспортні засоби, вартість яких є більшою за 200 мінімальних зарплат, себто, більше 1,2 мільйона грн.


Таким чином, якщо ваш автомобіль вартує більше 1,2 млн, то найближчі п’ять років вам необхідно сплачувати щорічний податок у розмірі 25 тисяч гривень. Нагадаємо, сьогодні транспортний податок стосується лише тих транспортних засобів, вартість яких більше 375 мінімальних зарплат, тобто, більше 2,25 мільйона гривень.

У переліку машин, які підлягають оподаткуванню – 172 моделі 16-ти марок, більшість з яких з бензиновими двигунами. В минулому році перелік був більший – 226 моделей. Кількість зменшилась через підвищення мінімальної заробітної плати до 6 000 грн, відповідно, збільшився і поріг вартості оподатковуваних авто.

Однак закон як завжди має прогалину – в ньому не прописана відповідальність за несплату податку. Тобто, якщо власник розкішної автівки не сплатить щорічний податок в розмірі 25 000 грн, то його зможуть оштрафувати на 340 грн, а при повторній не сплаті – оштрафують на 1020 грн.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,673Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей