Бізнес та акції

Ковток краси або чому варто приймати питний колаген

Ранок задає настрій на цілий день. Тож безліч лікарів пропонують починати його з руханки, освіжаючого душу та поживного сніданку. Біоактивні добавки та вітамінні комплекси також рекомендують вживати зранку або ж у першій половині дня. Адже саме тоді ми отримуємо безліч необхідних для продуктивного дня та краси мікроелементів.

Останні кілька років серед інфлюенсерів чималою популярністю користуються також колагенові добавки, що допомагають наповнюватися красою зсередини та покращують здоров’я та естетику шкіри, нігтів та волосся.

Колагенові добавки для краси випускаються у сухій формі у вигляді стіків, які змішуються з водою, а також у вигляді питної добавки. Чим особливий питний колаген та чому його рекомендують вживати після 25 років розглянемо на прикладі Collagen Nectar українського бренду Perla Helsa.

Переваги колагену у питній формі

Collagen Nectar – це питний колаген зі смаком манго-ананас з додаванням вітаміну С та гіалуронової кислоти. Це готова до вживання колагенова б’юті-добавка, яка завдяки питному формату має безліч переваг:

  • Чудово смакує. Колагеновий напій у питній формі можна змішувати з іншими напоями або вживати прямо з ложки – це смачно у будь-якому варіанті.
  • Швидше засвоюється. Питна колагенова добавка у вигляді рідини швидко потрапляє до шлунку і засвоюється завдяки вітаміну С у складі.
  • Готова до вживання прямо з пляшечки. Щоб отримати добову порцію колагену не потрібно витрачати час на приготування б’юті-напою. Відміряйте і пийте прямо з ложки – це займає мінімум часу і дає максимум користі. Як би ви не поспішали зранку, а кілька секунд на прийом добавки для краси зможете знайти.
  • Має приємний освіжаючий смак. Те, що треба для початку ранку – це смачний злегка солоденький смак добавки манго-ананас (без додавання цукру).

6 причин, чому варто приймати питний колаген

Якщо ви ніколи не вживали питний колаген Collagen Nectar Perla Helsa, ось кілька причин спробувати добавку для краси українського виробництва. 

Ваша шкіра стане більш підтягнутою

Морський колаген, гіалуронова кислота, а також вітамін С – доповнюють дію один одного та не лише наповнюють клітини корисними для краси речовинами, а й стимулюють природні процеси синтезу колагену та гіалуронової кислоти. Завдяки цьому шкіра стає більш пружною та підтягнутою.

Зморшки стають менш помітними

Завдяки наповненню шкіри колагеном та вибудовуванню нових колагенових зв’язків дрібні зморшки розгладжуються, а глибокі стають менш помітними.

Обличчя зволожується та отримує природне сяйво

Гіалуронова кислота у складі питного колагену Perla Helsa сприяє зволоженню шкіри та додає шкірі обличчя та тіла ніжного природного сяйва.

Волосся стає міцнішим та сяє

Колаген у комплексі з гіалуроновою кислотою сприяють зміцненню волосся, зменшують його випадіння та надають йому здорового сяйва.

Нігті зміцнюються та швидше ростуть

Здорові та міцні нігті – це ще одна додаткова перевага вживання добавки, яка не залишає осторонь дівчат та жінок.

Суглоби стають більш рухливими

Завдяки колагену суглоби стають більш рухливим, зникає біль та хрускіт, що в комплексі дозволяє рухатися більш вільно та почуватися більш енергійно.

Одна пляшечка засобу розрахована на 30 щоденних порцій, а б’юті-добавка рекомендується до вживання у вигляді курсу 2, 3 або 6 місяців в залежності від віку з перервою у 2-3 місяці між курсами. Добавка у питному форматі – це смачний та зручний варіант антиейдж догляду. Додавайте питний колаген до свого раціону та наповнюйтесь красою та здоров’ям зсередини. 


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button