Бізнес та акції

«ПриватБанк» блокує рахунки клієнтів звинувачуючи у шахрайстві

ПриватБанк

Незадоволений клієнт великого українського банку «ПриватБанк» поскаржився на невиправдане блокування рахунків у фінансовій установі. У відповідь представник компанії повідомив, що рахунки користувача були заблоковані через те, що на них надходили кошти, отримані шахрайським шляхом.


Дана скарга з’явилася на сайті Мінфіну. За повідомленнями клієнта, він користувався послугами банку тривалий час, однак 16 листопада служба безпеки перекрила доступ до його облікового запису. На рахунку залишалися кошти, які тепер клієнт зняти ніяк не може. З цього приводу чоловік звертався і до відділень банку, і на «гарячу лінію», проте чіткої відповіді йому ніхто не дав. Тривалий час чоловік «брав штурмом» операторів фінансової установи, поки не відправив письмову заявку, яку залишив у відділенні банку в Шепетівці вже 06.01.21. У відповідь йому прийшло повідомлення, що керівництво банку розриває з ним всі фінансові відносини в односторонньому порядку. При цьому клієнт зазначає, що гроші на карту внести можна, а от зняти – ніяк. Як заявив користувач, це – свавілля, без рішення суду блокувати рахунки, на яких міститися гроші, причому частина з них є заробітною платою.

Представник банку практично відразу ж відреагував на скаргу, залишивши пояснюючий коментар. Як стверджує оператор, на карту користувача надходили кошти, здобуті шахрайським шляхом, тому банк припинив їх обслуговування. Що стосується повернення грошей і наступних дій, які приведуть до отримання коштів на карті, то всю інформацію по цим пунктам людині вже надали співробітники фінансової установи по телефону і при особистій зустрічі.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

«Київстар» знову підвищує ціни за мобільний інтернет і зв’язок

В минуле

Нову пошту звинуватили у прихованій комісії за перекази

В майбутнє

Також буде цікаво