Бізнес та акції

«Нова пошта» пропонує новий спосіб оплати посилок: лише два слова

Представники компанії «Нова пошта» заявили про закінчення роботи над новим способом оплати послуг фірми, який доступний всім власникам рахунків в українських банках. Дана методика дозволяє списувати кошти за отримання і відправку посилок в автоматичним режимі без участі користувача.

Детальніше про нову можливість

Дану інформацію представники поштового сервісу розмістили на головному сайті компанії «Нова пошта». Послуга отримала назву «Автоматичне списання з карти», опція доступна будь-якому користувачеві, який володіє особистим рахунком в українському банку.

Щоб активувати послугу, потрібно зробити наступний ряд дій.

  1. Інсталяція програми. Спочатку необхідно встановити на ваш смартфон спеціальну програму «Нової пошти», яку можна завантажити з Google Play або App Store. У цьому ж додатку можна отримувати сповіщення про посилки, а також вносити передоплату на різні варіанти послуг.
  2. Підв’язка рахунку. Тепер необхідно прив’язати номер банківської карти до профілю, спочатку в програмі, в опціях «Банківські картки», а потім в профілі онлайн-банкінгу вашої фінустанови.
  3. Активація послуги. Тепер потрібно включити опцію «Автоматичне списання» в тому ж розділі програми.

Відтепер функція доступна для використання, застосувати її ви можете в будь-якому відділенні «Нової пошти». Для цього ви повинні отримати посилку, потім сказати оператору, що хочете оплатити її за допомогою «Автоматичного списання». Залишається тільки підтвердити свою особистість і гроші спишуться з вашої картки.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button