Бізнес та акції

«Нова пошта» провела масштабне поліпшення, яке допоможе швидше видавати посилки

Більш ніж 14 000 касирів «Нової пошти» отримали власні електронні підписи – керівництво компанії впевнено, що це має поліпшити якість послуг та в кращу сторону вплинути на швидкість роботи.

Саме персональні підписи мають надати змогу прискорити виконання касових операцій – завдяки ним більше не буде потрібно вести шалену кількість паперової документації, яку до того після низки вимотуючих дій мали зберігати протягом 5 років. Перенесення операцій видачі до електронного формату має зменшити у декілька разів кількість необхідної до цього моменту тяганини з документами.

  • За попередніми підрахунками, таке рішення надасть робітникові приблизно 2 зайві хвилини у порівнянні з паперовими документами, а це означає, що в нього протягом робочої доби буде мінімум на 40 хвилин більше для роботи безпосередньо з клієнтами
  • саме так спікери транспортної компанії аргументують подібне рішення.

Якщо ж говорити про економію, то вона при введенні цифрового підпису має скласти мінімум 4 млрд грн – більше не буде такої необхідності в паперових витратних матеріалах, їх обробці та  подальшому зберіганні.

Це також має стати гарною новиною для екології – майже п’ять сотень дерев, що мали стати більш ніж 13 000 пачками паперу, можна буде врятувати від вирубки завдяки цьому рішенню, що, як кажуть у «Новій пошті», теж неможна не враховувати.

Але про те, що нещодавно саме «Нова пошта» збільшила цінник на послуги та поділилася методикою, за якою можна розпізнати аферистів, теж забувати не варто.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button