Новини

Нова Metro від української 4A Games вже в розробці

Обговорення
Metro

Вчора компанія THQ Nordic опублікувала фінансовий звіт , в якому окремо відзначила успіхи Metro Exodus . Гра зуміла підняти загальні показники продажів видавництва Deep Silver на 10%. Одночасно з появою документа керівник THQ Nordic Ларс Вінгефорс (Lars Wingefors) провів зустріч з інвесторами, на якій заявив , що наступна частина Metro знаходиться в розробці.


Над серією і далі працює українська студія 4A Games, а за сценарій відповідає автор оригінальної книжкової серії «Метро» Дмитро Глухівський. У своєму акаунті в соціальній мережі Instagram письменник опублікував обкладинку Metro Exodus і залишив на ній підпис TB C (to be continued), що перекладається як «далі буде». З цього можна зробити висновок про створення четвертої частини франшизи.

Metro

Раніше в Мережі з’являлася інформація, що 4A Games працює над якоюсь ААА-грою. Не дивно, що нею виявилася нова Metro, адже сам Ларс Вінгефорс перед інвесторами назвав серію «важковаговиком», натякаючи на успіхи продажів. Однак демонстрації проекту найближчим часом не варто очікувати. Гра напевно вийде вже на наступному поколінні консолей.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Як українці обирають нові смартфони: камера не головне

В минуле

“Убвивця” Xiaomi Mi A3 коштуватиме вдвічі менше і запропонує 4 камери

В майбутнє

Також буде цікаво