Softnews

Популярний месенджер відключить частину користувачів 15 травня

Розробники популярного месенджера визначилися з датою відключення користувачів, які відмовилися прийняти нову політику конфіденційності, – це станеться 15 травня нинішнього року. Нагадаємо, що, згідно з новими правилами, WhastsApp почне передавати особисту інформацію зареєстрованих в ньому людей безпосередньо в Facebook, де користувальницькі переваги аналізуватимуть для подальшої демонстрації їм релевантної реклами.

Для тих, кому не хочеться віддавати свої дані в руки Марка Цукерберга, залишається всього два варіанти. Або повністю відмовитися від WhatsApp і почати користуватися іншим месенджером, або задовольнятися режимом обмеженої функціональності. Так, всі незгодні з новою політикою WhatsApp як і раніше зможуть заходити в додаток, їх акаунти не буде видалено, але функціонал буде мізерним.

Без прийняття нових правил конфіденційності у вас залишиться тільки можливість приймати дзвінки і переглядати повідомлення. А ось відправка і читання вхідних повідомлень, які включають голосові і відеодзвінки, а також пересилання файлів будуть заблоковані. Навряд чи знайдеться багато бажаючих користуватися подібним «відрізком», тому позиція власників WhatsApp тут гранично ясна – погоджуйтеся з нашою політикою або провалюйте.

Експерти припускають, що WhatsApp може використовувати конфіденційну інформацію не тільки для показу реклами, але і передавати її американським спецслужбам – аж до листувань і файлів, якими ми обмінюємося.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter


Back to top button