Бізнес та акції

«Монобанк» блокує рахунки клієнтів без пояснення причин

На сайті Мінфін з’явився відгук клієнта українського банку «Монобанк», в якому чоловік поскаржився на блокування свого рахунку. Відповідно до заяв користувача, сталося це без пояснення причин і при відсутності видимих факторів, які до цієї ситуації могли привести.

Свій негативний досвід користувач описав в розділі сайту, який присвячений виключно «Монобанку». У своєму відгуку чоловік вказав, що перейшов на карту «Монобанк» з «ПриватБанку», його привернула позитивна репутація фінустанови і унікальні для України фінансові пропозиції. Згідно заяв людини, його рахунок заблокували раптово, без будь-якого попередження. Просто його сповістили зі служби підтримки шляхом телефонного дзвінка, а потім попросили надати картку «Приватбанку», щоб перевести туди всі гроші, які містилися на рахунку. Сам аккаунт був заблокований і знищений. На питання користувача, чому така ситуація сталася, представники банку не відповіли, просто заявили, що цією процедурою займаються співробітники служби безпеки.

Сам чоловік поняття не має, чому саме його рахунок був заблокований. Припущень кілька – користувач уточнює, що недавно перепрошивав свій мобільний телефон, тому банк міг порахувати, що він встановлює сторонній софт і є шахраєм. Також він вважає, що причиною може бути місце його народження – він приїхав в Україну з непідконтрольного Луганська. Однак потім він пише, що у багатьох жителів непідконтрольних територій є карти «Монобанку» і вони ними користуються постійно.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button