Softnews

Google анонсувала список смартфонів Xiaomi, які будуть оновлені до Android 11 у 2021 році

Представники компанії Google опублікували інформацію, згідно з якою ще частина сучасних смартфонів отримають оновлення Android 11 в 2021 році. Згідно з попередньою оцінкою, в список «щасливчиків» потраплять більше 50 телефонів.

Варто зауважити, що компанія вже закінчує розробку Android 12, збираючись анонсувати ОС під час своєї конференції Google I / O ’21. На даний момент інформації про апдейт вкрай мало, проте під час заходу співробітники покажуть роботу смартфона під керуванням нової системи, а випуск оновлення запланований на осінь 2021. Але в Google вирішили робити все поступово, спочатку оновивши топові смартфони до Android 11, що не було виконано з 2020 року.

Що стосується апаратів, на які буде випущений апдейт, то тут перелік дуже широкий. Першими в черзі стоять телефони Google Pixel, що вже стало традицією для компанії. Потім нова прошивка буде випущена на смартфони, які входять в число учасників програми Android One, а потім вже на чергу стануть інші популярні апарати. У числі «щасливчиків» опинилися провідні смартфони компаній POCO, Redmi Note, Mi, Blackshark, всього на даний момент представлено більше 50 телефонів.

Однак представники компанії не затвердили даний список офіційно, тобто перелік телефонів може змінитися в майбутньому. Також невідомі терміни випуску оновлень, цю інформацію прес-центр Google не повідомив. Є розмиті обіцянки – закінчити оновлення фірма планує до кінця 2021 року.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button