Hardnews

Названо кращі камерофони 2021 року з квадрокамерою для вибагливих фотографів

Поступово смартфони стають все крутіше в питанні фотозйомки, і найдорожчі моделі вже можуть спокійно змагатися з професійними камерами. Про які саме апарати йдеться? Зараз розповімо.

№3 – Huawei P40 Pro

Huawei P40 Pro

Фотоможливості Huawei P40 Pro представлені квартетом сенсорів: головний отримав роздільну здатність 50 МП, 12-мегапіксельним телевіком, що дозволяє знімати з 5-кратним оптичним зумом і 40-мегапіксельним ультраширіком з автофокусом. Останній датчик – TOF 3D, що вступає в справу при зйомці портретів. Всі модулі відпрацьовують на п’ять з плюсом причому як вдень, так і вночі.

На тлі конкурентів по лізі апарат виглядає не так виграшно через відсутність сервісів Google, стереодинаміків і того, що частота оновлення екрану тут всього 90 Гц, а не 120. Правда, з рештою тут повний порядок: флагманський Kirin 990 відповідає за продуктивність, а акумулятор об’ємом 4200 мАг забезпечує два дні автономності.

№2 – Samsung Galaxy S21 Ultra

Топовий флагман корейців оснащується шикарною квадрокамерою 108 + 10 + 10 + 12 МП. При цьому в ролі додаткових датчиків виступають не тільки ультраширік і телевик, але ще і перископ, що дозволяє девайсу знімати з 10-кратним оптичним зумом без втрати якості. Ультраширік, в свою чергу, оснащений автофокусом і тому згодиться для макрознімків. Головний датчик робить ідеальні по всіх фронтах знімки.

У числі інших переваг S21 Ultra виділяють крутий 6.8-дюймовий екран з роздільною здатністю 2К, топовий процесор Exynos 2100, який майже нічим не поступається Snapdragon 888, потужні стереодинаміки, корпус з преміальних матеріалів і АКБ на 5000 мАг. Загалом, нафарширований гаджет під зав’язку.

№1 – iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max

Топовий флагман купертинівців виглядає крутіше більшості камерофонів на Android за рахунок того, що знімки з нього під час завантаження в соцмережі не стискуються і не втрачають якість. Фотоможливості моделі представлені трьома датчиками по 12 МП (провідний датчик, телевик і ультраширік ), а також LiDAR модулем, який бере участь в зніманні портретів.

Також топовий представник останньої лінійки отримав найбільший серед всіх смартфонів Apple 6.7-дюймовий екран, ємний акумулятор об’ємом 3687 мАг (стабільно вистачає на два дні автономної роботи), новітній процесор Apple A14 і корпус з преміальних матеріалів з плоскими краями.

data-clid=”89362″ // Ваш партнерский ID
data-search-model-id=”1887069″
data-theme-id=”1a” // xxxxx ID товара на е-каталог
data-search-count=”5″ // количество предложений в блоке


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button