Бізнес та акції

ПриватБанк масово блокує карти після звернення в підтримку

На сайті Мінфін з’явилося відразу кілька негативних відгуків, пов’язаних з діями співробітників державного банку «ПриватБанк». В обох випадках користувачі скаржаться на блокування рахунків через безпідставну підозру в шахрайстві.

Відгуки були розміщені в розділі сайту Мінфін, який відноситься до «ПриватБанку». У першому випадку постраждав клієнт банку, який виявив незрозумілу активність на своєму акаунті. Він помітив, що з його рахунку списали 270 гривень, а дану операцію він не скоював і не підтверджував. Проаналізувавши рух коштів по своєму рахунку, клієнт банку виявив, що подібні списання відбуваються щомісяця. Він порахував, що це діють шахраї, про що і повідомив на «гарячу лінію» банку, попросивши заблокувати карту і випустити нову. Прийшовши на наступний день в відділення фінустанови, клієнт почув відповідь – випуск нової карти заборонений, як і будь-яке інше співробітництво з людиною. Причина – підозра в шахрайстві.

Практично ідентична ситуація трапилася з іншим користувачем «ПриватБанку». На цей раз в неприємну ситуацію потрапила жінка, яка помітила спробу виведення коштів з її карти. По дзвінку її рахунок був заблокований, коли вона звернулася до відділення банку їй відповіли, що припиняє співпрацю з причини підозри в шахрайстві. На питання, як довести, що вона не займається протизаконною діяльністю і має всього лише карту для виплат, куди отримує зарплату, їй відповіли про необхідність писати замовні листи в Дніпро, де розташовується центральне відділення «ПриватБанку».

В обох випадках з користувачами в коментарях зв’язалися представники банку, які попросили продовжити бесіду в особистих листування.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button