Новини

Xbox Two: висока продуктивність і сумісність з попереднім поколінням

Корпорація Microsoft поступово ділиться інформацією щодо своєї ігрової консолі нового покоління Xbox Two, відомої під кодовою назвою Project Scarlett. Глава напрямки Xbox Філ Спенсер розкрив чергову порцію деталей. І в цей раз стверджується, що нова версія буде в 4 рази потужніша, ніж Xbox One X.

В ексклюзивному інтерв’ю виданню Gamespot Філ Спенсер заявив, що продуктивність буде на першому місці в порядку денному нової консолі, гарантуючи, що ігри будуть завантажуватися швидко і працювати з максимально можливою частотою кадрів (в даному випадку мова про 60 кадрах в секунду). Важливо відзначити, що зворотна сумісність буде грати головну роль при розробці консолі. При цьому гравці з консолями різних поколінь все одно зможуть грати один з одним.

[image lightbox=”1″ caption=”Xbox Two”]https://gsminfo.com.ua/wp-content/uploads/2019/08/Xbox-Two-2.jpg[/image]

Більш того, консоль «поважатиме сумісність вже наявних у вас контролерів». Спенсер зазначає, що гравці вкладають гроші в персоналізовані контролери і каже, що компанія хоче переконатися, що вони сумісні з майбутніми поколіннями Xbox.

Таким чином, при розробці нової ігрової консолі корпорація Microsoft враховує одну з найбільш важливих вимог гравців – забезпечення зворотної сумісності з іграми (крім високої продуктивності). Іноді гравці навіть відмовляються від покупки нової версії через те, що вони втрачають всі свої попередні вкладення в ігри. Тепер цю проблему вдасться уникнути.

Джерело: Engadget


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button