Новини

Xbox Two: висока продуктивність і сумісність з попереднім поколінням

Обговорення
Xbox Two

Корпорація Microsoft поступово ділиться інформацією щодо своєї ігрової консолі нового покоління Xbox Two, відомої під кодовою назвою Project Scarlett. Глава напрямки Xbox Філ Спенсер розкрив чергову порцію деталей. І в цей раз стверджується, що нова версія буде в 4 рази потужніша, ніж Xbox One X.


В ексклюзивному інтерв’ю виданню Gamespot Філ Спенсер заявив, що продуктивність буде на першому місці в порядку денному нової консолі, гарантуючи, що ігри будуть завантажуватися швидко і працювати з максимально можливою частотою кадрів (в даному випадку мова про 60 кадрах в секунду). Важливо відзначити, що зворотна сумісність буде грати головну роль при розробці консолі. При цьому гравці з консолями різних поколінь все одно зможуть грати один з одним.

post image
Xbox Two

Більш того, консоль «поважатиме сумісність вже наявних у вас контролерів». Спенсер зазначає, що гравці вкладають гроші в персоналізовані контролери і каже, що компанія хоче переконатися, що вони сумісні з майбутніми поколіннями Xbox.

Таким чином, при розробці нової ігрової консолі корпорація Microsoft враховує одну з найбільш важливих вимог гравців – забезпечення зворотної сумісності з іграми (крім високої продуктивності). Іноді гравці навіть відмовляються від покупки нової версії через те, що вони втрачають всі свої попередні вкладення в ігри. Тепер цю проблему вдасться уникнути.

Джерело: Engadget

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

В iOS 13 з’явилася цензура

В минуле

Xiaomi Mi Band 4 в Україні стали справжнім народним улюбленцем

В майбутнє

Також буде цікаво