Xiaomi вирізає деякі функції з MIUI 12 для ряду смартфонів Redmi

Зараз на головній

Представники компанії Xiaomi офіційно заявили, що деякі лінійки смартфонів Redmi позбавлятися певних функцій, доступних для власників техніки під управлінням MIUI 12. Зміни торкнуться застарілих моделей, а також ряду не флагманських представників останнього покоління гаджетів фірми.


Дану інформацію компанія розмістила на своєму офіційному сайті. Зміни торкнуться лише тих смартфонів Redmi, на які можна встановити прошивку MIUI 12. Основна причина – недостатня продуктивність обраних телефонів, яка заважає розкрити можливості апарату через несумісність з вимогами MIUI 12.

На даний момент повний перелік вирізаних функцій невідомий, проте за наявною інформацією стає зрозуміло, що з смартфонів видалять особливо «важкі» програми MIUI 12, які уповільнюють роботу телефонів. Яскравий приклад – опції «Плаваючий екран» і «Суперобої». Дані візуальні ефекти тільки недавно були продемонстровані громадськості, їх тестування ще не закінчилося, проте стало зрозуміло, що компоненти вимагають колосального потоку ресурсів для використання. «Суперобої», наприклад, залишилися прерогативою флагманських телефонів компанії, а бюджетні моделі просто не витягнуть їх без шкоди основного функціоналу.

Повний список гаджетів Redmi, які постраждають від даунгрейда, невідомий, проте з деякими представниками компанія вже визначилася. Це Redmi Note 9 (буде видалено кілька «особливо ненажерливих» функцій), Redmi 9C NFC, Redmi 9C, 9AT, 9A (тут список опцій, що видаляються, істотно ширше). Під питанням знаходяться Redmi Note 9 Pro, 9T і 9S, з цими моделями розробники поки не визначилися.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо 5 причин, чому багато пенсіонерів погоджуються на невигідні пропозиції мобільних операторів

Ми часто чуємо від людей старшого віку, знайомих або родичів, що у них кудись пропадають гроші на телефоні, хоча...

Більше схожих статей