Hardnews

Lenovo Legion 2 Pro – найпотужніший смартфон компанії з екраном на 144 Гц

Прем’єра Lenovo Legion 2 Pro запланована на наступний тиждень, але виробник вже починає розкривати окремі елементи специфікації свого ігрового смартфона. Екран майбутньої новинки виглядає особливо вражаюче.


Зростання конкуренції та посилення напруги

Пропозиція смартфонів, орієнтованих на любителів мобільних ігор, постійно зростає, тому не дивно, що багато виробників намагаються отримати шматок цього ласого тортика і собі. Lenovo інтенсивно працює над моделлю, яка повинна конкурувати на рівних з лідерами на ринку ігрових автоматів, такими як нещодавно представлені Asus ROG Phone 5 або Xiaomi Black Shark 4.

Дебют моделі Lenovo Legion 2 Pro очікується 8 квітня 2021 року. Однак до презентації виробник вирішив щодня розміщувати фрагменти специфікації свого нового продукту у профілі бренду на веб-сайті Weibo.

Lenovo Legion 2 Pro

Наразі ми дізналися, що флагманський процесор Qualcomm Snapdragon 888 відповідає за продуктивність пристрою, що не дивно, враховуючи конкурентів, на яких націлено Lenovo. Цей чіп повинен охолоджуватися двома вентиляторами – і це вже новинка у світі мобільних пристроїв. Це робить Lenovo Legion 2 Pro ігровим смартфоном з найефективнішою системою охолодження на ринку.

Тест у Master Lu показав конфігурацію цієї моделі з 16 ГБ оперативної пам’яті та 512 ГБ місця для користувацьких файлів. Однак модельний ряд також включатиме менш “вражаючі” версії пам’яті – 12 ГБ / 128 ГБ і 12 ГБ / 256 ГБ.

Вражаючий екран у цифрах

Lenovo Legion 2 Pro

Lenovo також не пошкодувала інформації про екран майбутнього смартфона. Як і годиться для ігрового обладнання, Lenovo Legion 2 Pro запропонує дисплей із вражаючою діагоналлю 6,92 дюйма та роздільною здатністю 1080 × 2460 пікселів. Цей елемент повинен бути виготовлений за технологією AMOLED і походити з заводу Samsung.

Що важливо, у смартфонах, призначених для ігор, зображення буде оновлюватися з частотою 144 Гц, тоді як частота дискретизації дотику на панелі повинна становити вражаючих 720 Гц з часом відгуку 3,8 мілісекунд.

Виробник повідомляє, що до дня презентації моделі Legion 2 Pro він буде щодня ділитися ще одним тизером на Weibo. До цього часу залишилось ще шість днів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button