Новини

Гру Forza Horizon 4 нарешті зламали, вона протрималась 300 днів

Forza Horizon 4

Останнім часом геймери звикли, що ігри з’являються на торрентах чи не раніше, ніж добираються до офіційного релізу, однак бувають винятки. Захист Forza Horizon 4, торішнього бестселера від Playground Games, протрималася понад триста днів – справжній рекорд за нинішніми мірками. Але пірати все ж змогли домогтися свого.


Про успішний взлом відзвітував кодер під ніком Mr.Lootbox. Йому вдалося обійти захист і отримати доступ не тільки до самої гри, але і до DLC. Однак користувачі, які раніше купили Forza Horizon 4 , сумніваються, що любителі безкоштовного сиру отримають задоволення від зламаної гонки – надто вже багато зав’язано на онлайні, якого немає в піратської версії.

Дебют Forza Horizon 4 минулої осені був по-справжньому успішним: критики і геймери розсипалися в високих оцінках, а розробники відкрито раділи успіхам гри . Затьмарювало прем’єру лише те, що ще за три місяці до неї PC-версія гонки потрапила в мережу – правда, лише файли попередньої загрузки, однак і це могло спростити завдання хакерам. Однак все склалося зовсім по іншому.

джерело: crackwatch.com

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Експерти назвали смартфон, який найкраще знімає відео

В минуле

STALKER 2: де роблять гру та при чому тут Кіану Рівз

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle