Новини

Гру Forza Horizon 4 нарешті зламали, вона протрималась 300 днів

Останнім часом геймери звикли, що ігри з’являються на торрентах чи не раніше, ніж добираються до офіційного релізу, однак бувають винятки. Захист Forza Horizon 4, торішнього бестселера від Playground Games, протрималася понад триста днів – справжній рекорд за нинішніми мірками. Але пірати все ж змогли домогтися свого.

Про успішний взлом відзвітував кодер під ніком Mr.Lootbox. Йому вдалося обійти захист і отримати доступ не тільки до самої гри, але і до DLC. Однак користувачі, які раніше купили Forza Horizon 4 , сумніваються, що любителі безкоштовного сиру отримають задоволення від зламаної гонки – надто вже багато зав’язано на онлайні, якого немає в піратської версії.

Дебют Forza Horizon 4 минулої осені був по-справжньому успішним: критики і геймери розсипалися в високих оцінках, а розробники відкрито раділи успіхам гри . Затьмарювало прем’єру лише те, що ще за три місяці до неї PC-версія гонки потрапила в мережу – правда, лише файли попередньої загрузки, однак і це могло спростити завдання хакерам. Однак все склалося зовсім по іншому.

джерело: crackwatch.com


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button